REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

Chris Hemsworth jako najemnik na samobójczej misji. Zwiastun filmu „Tyler Rake: Ocalenie” od Netfliksa

Lista nowości serwisu Netflix na razie wciąż jest imponująca i nie tknięta wpływem pandemii koronawirusa. Na jeden z większych hitów następnych tygodni zapowiada się film „Tyle Rake: Ocalenie” napisany przez Joe Russo i wyprodukowany wraz z bratem. Dzieło z Chrisem Hemsworthem w roli głównej dostało pełnoprawny zwiastun.

07.04.2020
15:38
netflix chris hemsworth
REKLAMA
REKLAMA

Chris Hemsworth dzięki występom w Marvel Cinematic Universe stał się jednym z najważniejszych i najlepiej opłacanych hollywoodzkich aktorów ostatnich lat. I to się w najbliższym czasie na pewno nie zmieni, choćby dlatego, że urodzony w Australii gwiazdor nie zrezygnował na razie z grania dla Marvela. Hemsworth pojawi się na ekranie jako Thor jeszcze przynajmniej raz w „Thor: Love and Thunder” (a bardzo prawdopodobny jest też jego występ w „Strażnikach Galaktyki 3”).

W międzyczasie aktor zagości również na ekranach w głównej roli w nowym filmie wyprodukowanym przez braci Russo, czyli twórców „Avengers: Wojna bez granic” i „Avengers: Koniec gry”. Produkcja zatytułowana „Tyler Rake: Ocalenie” pojawi się na platformie Netflix jeszcze w tym miesiącu.

Chris Hemsworth w „Tyler Rake: Ocalenie” zagra tytułowego bohatera, który w trakcie wykonywania niebezpiecznej misji będzie zostawiony na pastwę losu.

Fabuła filmu zatytułowanego oryginalnie „Extraction” kreci się wokół postaci nieustraszonego najemnika biorącego udział tylko w najgroźniejszych zleceniach. Tym razem zostaje wynajęty do ocalenia syna bossa międzynarodowej siatki przestępczej. Misja zaczyna się dobrze i chłopaka udaje się odbić z rąk porywaczy, ale niedługo później plany Rake'a natrafiają na sprzeciw ze strony jego przełożonych. Mężczyzna staje przed wyborem – ratować siebie, czy próbować dokończyć pierwotne zlecenie.

REKLAMA

Za kamerą produkcji stanął Sam Hargrave, dla którego to pełnometrażowy debiut, a scenariusz napisał Joe Russo. W obsadzie „Tyler Rake: Ocalenie” obok Hemswortha zameldowali się m.in. Rudhraksh Jaiswal, Randeep Hooda, Golshifteh Farahani, Pankaj Tripathi, Priyanshu Painyuli oraz znany ze „Stranger Things” David Harbour.

Premiera „Tyler Rake: Ocalenie” na Netflix Polska nastąpi 24 kwietnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA