REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Netflix nie zamówił jeszcze 3. sezonu "Cienia i kości", ale scenariusz do jego spin-offu już gotowy

2. sezon "Cienia i kości" już na Netfliksie. Podczas gdy fani czekają na informacje dotyczące kolejnej odsłony serii na podstawie prozy Leigh Bardugo, showrunner serialu ujawnił pewne ekscytujące informacje. Scenariusz do spin-offu produkcji jest już gotowy.

23.03.2023
11:03
cień i kość spin off netflix szóstka wron
REKLAMA

2. sezon "Cienia i kości" cieszy się całkiem sporą popularnością. Zadebiutował na platformie Netflix w zeszłym tygodniu (dokładnie w czwartek 16 marca) i z miejsca stał się hitem. Według danych serwisu w ciągu zaledwie czterech dni od swojej premiery subskrybenci usługi na całym świecie oglądali go przez prawie 50,5 mln godzin. Czemu więc na razie nie wiadomo nic na temat jego kontynuacji?

Fani "Cienia i kości" nie mają na razie się czym martwić. Netflix zamówił 2. sezon serialu dopiero jakieś dwa miesiące po premierze pierwszego. Zanim ogłosi, że powstanie 3. odsłona produkcji, prawdopodobnie czeka na wyniki najnowszych odcinków z 28 dni. Na dobre wieści musimy jeszcze trochę poczekać. Tymczasem showrunner ujawnił coś bardzo ekscytującego. Ekranowe uniwersum na podstawie prozy Leigh Bardugo powiększy się bowiem o kolejny tytuł.

Czytaj także:

REKLAMA

Cień i kość - nadchodzi spin-off serialu platformy Netflix

W niedawnym wywiadzie dla ComicBook Eric Heisserer zdradził, że scenariusz do spin-offu jest już gotowy. Ma on skupiać się na bohaterach, których poznaliśmy już w serialu głównym - Szóstce wron. Jego akcja rozgrywać się będzie po wydarzeniach przedstawionych w 2. sezonie "Cienia i kości":

Wrony zdecydowanie zasługują na własny serial, aby dokonać swojego skoku. Wiem to, bo napisaliśmy już wszystkie osiem odcinków. To najlepsze scenariusze, jakie mój zespół stworzył. Po części dlatego, że to też najlepsza proza, jaką obdarowała nas Leigh.

REKLAMA
Cień i kość: 2. sezon - Netflix

"Cień i kość" oparte jest na tzw. trylogii Grisza autorstwa Leigh Bardugo. Pisarka skrzętnie jednak rozwijała stworzony przez siebie świat również w innych książkach. Wśród nich jest duologia Szóstki wron, w skład której wchodzi "Szóstka wron" oraz "Królestwo kanciarzy". To na podstawie tych powieści opiera się nadchodzący spin-off serialu Netfliksa. Data jego premiery nie jest jeszcze znana.

2. sezony serialu "Cień i kość" obejrzycie na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA