REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Seriale /
 3. VOD
 4. Netflix /

„Szkoła dla elity” powraca dzisiaj na Netfliksa. Wśród premier także szpiegowski miniserial z Sachą Baronem Cohenem

Netflix przygotował na dzisiejszy poranek listę ośmiu nowych produkcji. Najwięcej widzów przyciągnie zapewne informacja, że z 2. sezonem powrócił popularny hiszpański serial, „Szkoła dla elity”. Ale ciekawe produkcje dla siebie znajdą też osoby niezainteresowane opowieściami o nastolatkach.

06.09.2019
10:17
netflix co nowego
REKLAMA
REKLAMA

Bywają dni, gdy odpowiedź na pytanie: „Co nowego na Netfliksie?” nie robi wielkiego wrażenia. Poranek 6 września przyniósł jednak grupę wystarczająco różnorodnych i interesujących produkcji, żeby zdecydowanie było co polecać użytkownikom serwisu. Na platformie pojawią się m.in. „Pomniejszenie” z Mattem Damonem, szpiegowski miniserial „The Spy” oraz nowe odcinki „Szkoły dla elit” i „Ewolucji hip-hopu”.

Netflix co nowego - najważniejsze premiery platformy z 6 września:

Szkoła dla elity: Sezon 2

Na Netfliksie nie brakuje produkcji spod znaku teen drama, ale większość z nich stoi na dosyć niskim poziomie artystycznym. A o takich „Trzynastu powodach” mówi się wręcz, że to produkcja szkodliwa. Dlatego wiele osób z radością powitało w bibliotece platformy hiszpański serial „Szkoła dla elity”. Premierowy sezon produkcji doczekał się dużego zainteresowania widzów i pozytywnych recenzji. Dlatego oczekiwania związane z debiutującym dzisiaj 2. sezonem są naprawdę wysokie. Zwiastun produkcji sugeruje, że na pewno będzie ciekawie.

The Spy

Sacha Baron Cohen to postać kojarzona w branży rozrywkowej raczej ze swoich niepoprawnych politycznie ról komediowych. Aktor stworzył na przestrzeni lat takie kreacje jak Ali G, Bruno czy przede wszystkim Borat, a ostatnio mocno szydził też z prezydenta Donalda Trumpa. Netflix postanowił jednak dać mu szansę w roli absolutnie poważnej, a dokładniej mówiąc dramacie szpiegowskim „The Spy”. Sześcioodcinkowy miniserial opowiada opartą na faktach historię Izraelczyka, Eliego Cohena, który jako tajny agent Mosadu zostaje wysłany na wieloletnią misję do Syrii. Przybiera tam nową tożsamość, która z czasem zaczyna mieć coraz większy wpływ na jego świadomość.

REKLAMA

Pełna lista dzisiejszych nowości na Netflix Polska:

 • Pomniejszenie
 • Skromni bohaterowie: Krótkie filmy Studia Ponoc
 • Szkoła dla elity: Sezon 2
 • Jack Whitehall: Podróże z moim ojcem: Sezon 3
 • The Spy
 • Zabij mnie, kochanie
 • Ewolucja hip-hopu: Sezon 3
 • Wielkie plany Archibalda
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA