REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Drugi dzień Netflix Geeked Week! „The Sandman”, „Dom z papieru”, „Locke and Key” i inne

Trwa specjalne wydarzenie promujące najgłośniejsze tytuły streamingowego giganta: Netflix Geeked Week. Dziś serwis VOD przedstawił kilka kolejnych nadchodzących tytułów. Uwagę widzów i subskrybentów w szczególności przykują zapowiedzi kontynuacji seriali Dom z papieru i Lock and Key, a także adaptacji kultowych komiksów Neila Gaimana: The Sandman.

Netflix wie, jak podkręcić atmosferę oczekiwania i niecierpliwość widzów. Geeked Week to interaktywne wydarzenie, które od wczoraj promuje największe nowe i powracające z kolejnymi sezonami tytuły. Tutaj znajdziecie podsumowanie wczorajszego dnia, tymczasem dziś otrzymaliśmy kolejną serię zapowiedzi, w tym kontynuacji „Domu z papieru” czy „Lock and Key”.

08.06.2021
22:06
netflix dom z papieru locke and key sandman
REKLAMA

Netflix Geeked Week – Dzień nr 2:

REKLAMA

The Sandman: materiał zza kulis

Twórcy serialu i sam Neil Gaiman po raz pierwszy zabrali widzów za kulisy powstawania adaptacji legendarnych komiksów; w materiale widzimy scenografie, kilka lokacji i rekwizytów. Głos zabierają też odtwórcy części głównych ról. Tom Sturridge wydaje się stworzony do roli Snu.

Data premiery pozostaje nieznana.

Another Life, s. 2

Sneak peek 2. serii serialu, który spotkał się z dość szeroką krytyką, a i tak doczeka się kontynuacji. Dowiedzieliśmy się, że premiera odbędzie się jesienią. Oby tym razem było lepiej...

Dom z papieru, s. 5

Wpadła też nowa porcja zdjęć z finałowego sezonu szalenie popularnego hiszpańskiego serialu. Rozpoczęta w 2017 roku opowieść o grupie niezwykłych złodziei dowodzonych przez Profesora i nich spektakularnych skokach zbliża się wielkimi krokami do końca. Przy okazji poznaliśmy też datę premiery obu części sezonu: 3 września i 3 grudnia.

Lock and Key, s. 2

Są też zdjęcia z 2. sezonu dobrze ocenianej adaptacji komiksów (tak, finalnie to naprawdę fajna i świetnie zrealizowana mieszanka horroru i fantasy). Obsada ogłosiła, że premiera odbędzie się już w październiku!

Cowboy Bebop

„Cowboy Bebop” to bez jedno z klasycznych dzieł japońskiej sztuki animacji. Spekulacje na temat aktorskiej wersji „Cowboy Bebop” zrobionej przez którąś z hollywoodzkich wytwórni krążyły po mediach od 2008 roku, ale ostatecznie nic z tych planów nie wyszło. A prawa do marki przejął Netflix. Wiemy już, że pierwszy sezon serialu zobaczymy tej jesieni. Co więcej, Yoko Kanno, kompozytorka stojąca za kultowym soundtrackiem oryginalnego anime, będzie tworzyć ścieżkę dźwiękową do nowej serii live action!

Poznaliśmy też tytuły odcinków 3. serii hitu „The Umbrella Academy”. Kontynuacja opowieści o super-dysfunkcyjnej rodzince nadchodzi wielkimi krokami.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA