REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

Wraca ukochany film widzów. Netflix dostarcza świetne nowości

Piątkowe nowości na Netfliksie kuszą finałowym sezonem lubianego serialu sience fiction, dramatem społecznym oraz drugą częścią przygodowej produkcji z Millie Bobby Brown w roli głównej. Rozsiądźcie się zatem wygodnie i odpalcie Netfliksa, bo jest co oglądać.

04.11.2022
13:21
enola holmes 2 netflix premiery
REKLAMA

Dołącz do Disney+ z tego linku i zacznij oglądać głośne filmy i seriale.

Piątkowe nowości Netfliksa również i tym razem zapowiadają się ciekawie i oczywiście bardzo różnorodnie. Tym razem przeniesiemy się do detektywistycznego świata z Millie Bobby Brown w roli głównej, wejdziemy w świat science fiction i tajemniczych turbulencji, a także wkręcimy się do paczki czwórki przyjaciół, którzy goniąc za marzeniami w pełnym rywalizacji świecie mody muszą lawirować między pracą, problemami miłosnymi i szalonymi imprezami.

REKLAMA

Netflix: premiera filmu "Enola Holmes 2".

Reżyser Harry Bradbeer zaprasza widzów do świata przygód siostry Sherlocka Holmesa. Fabuła skupia się na nastoletniej siostrze detektywa Sherlocka Holmesa, która podobnie jak on, zajmuje się rozwiązywaniem kryminalnych zagadek. W drugiej odsłonie produkcji Enola przyjmuje pierwszą oficjalną sprawę jako detektyw, jednak aby rozwiązać tajemnicę zaginięcia dziewczyny, będzie potrzebować pomocy przyjaciół oraz brata. Pierwsza część została ciepło przyjęta przez fanów. Niewykluczone, że również i tym razem film z udziałem Millie Bobby Brown również zafascynuje widzów.

4. sezon serialu "Turbulencje"

Ci, których fascynuje tematyka science fiction, będą zachwyceni 4. sezonem serialu "Turbulencje". Historia o znikającym samolocie, pojawiającym się po pięciu latach z pasażerami, którzy nic a nic nie postarzeli się, podbił serca widzów. Serial doczekał się trzech sezonów. Gdy stacja NBC ogłosiła, że nie będzie kontynuować produkcji, "Turbulencje" przejął Netflix..

REKLAMA

Pełną listę piątkowych nowości Netfliksa, znajdziecie poniżej.

  • "The fabulous"
  • "Buing Beverly Hills"
  • "Turbulencje, sezon 4."
  • "Enola Holmes 2"
  • Koniuszy Królewski"
  • "Lookism"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA