REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Netflix ogłosił, co dalej z "Sandmanem". Nareszcie dobra wiadomość

Niemal trzy miesiące - tyle czasu Netflix zwlekał z dobrą nowiną dla fanów serialu "Sandman". W końcu jednak zdarzyło się to, na co miliony użytkowników platformy czekało od premiery pierwszy odcinków adaptacji komiksów Neila Gaimana. Dostaliśmy potwierdzenie, że produkcja doczeka się 2. sezonu.

03.11.2022
8:51
sandman netflix 2 sezon
REKLAMA

Dołącz do Disney+ z tego linku i zacznij oglądać głośne filmy i seriale.

No, nie śpieszyłeś się Netfliksie. A fani czekali na tę wiadomość od sierpnia, kiedy to na platformie pojawił się pierwszy sezon "Sandmana". Okazało się bowiem, że serwis podszedł do oryginału z należytym szacunkiem i wyszedł mu całkiem niezły serial. Polubili go tak widzowie, jak i krytycy.

Pomimo artystycznego i komercyjnego sukcesu Netflix trzymał nas w niepewności, przez co w sprawie kontynuacji serialu pojawiało się mnóstwo domysłów i nie brakowało nawet podejrzeń, że "Sandman" został jednak skasowany. Teraz już jednak koniec z plotkami. Dostaliśmy potwierdzenie, że powstaną kolejne odcinki serialu.

REKLAMA

Sandman - serial platformy Netflix otrzyma 2. sezon

Dobrą nowinę przekazał sam autor oryginału Neil Gaiman. Na swoim Twitterze umieścił on krótkie wideo, które opatrzył słowami:

Plotki okazują się prawdą. Netflix jest podekscytowany, że tylu z was oglądało "Sandmana" i to, co mieliśmy nadzieję, że się wydarzy... faktycznie się wydarzyło...

REKLAMA
Sandman: 2. sezon - Netflix

Nie wiadomo, ile czasu przyjdzie nam poczekać na 2. sezon "Sandmana". Netflix nie ogłosił jeszcze daty premiery. Oby jednak nie zwlekał z produkcją tyle czasu, co z potwierdzeniem kontynuacji serialu.

Dotychczasowe odcinki serialu "Sandman" obejrzycie na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA