REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

Jesteście gotowi na nową "Teksańską masakrę piłą mechaniczną"? Oto sześć filmów i seriali na Netflix Polska

Jak co piątek, wraz z kolejną aktualizacją serwisu Netflix, otrzymaliśmy dostawę nowych filmów i seriali. Nowa "Teksańska masakra piłą mechaniczną" czy drugi sezon "Sił Kosmicznych" to produkcje, które z pewnością zainteresują subskrybentów platformy. Co jeszcze możemy od dziś oglądać na Netfliksie? Sprawdzamy listę premier!

18.02.2022
12:48
netflix filmy seriale nowości piątek co oglądać teksańska masakra
REKLAMA

Nadszedł weekend! Dziś, jak w każdy piątek, sprawdzamy filmowe i serialowe nowości, które pojawiły się w ofercie Netflix Polska. Co oglądać w serwisie? Sprawdzamy listę premier!

Piątkowa aktualizacja platformy przyniosła aż sześć tytułów. Netflix dodał dziś do swojej biblioteki m.in. 2. sezon serialu "Siły Kosmiczne" ze znakomitą obsadą, nową i bezpośrednią kontynuację klasycznego horroru pt. "Teksańska masakra piłą mechaniczną" (pod tym samym tytułem), serial oparty na popularnej grze pt. "Filuś i Kubuś" (w oryginale: "The Cuphead Show!) i kilka innych tytułów. Co jeszcze wpadło dziś do serwisu?

REKLAMA

Nowości Netfliksa na weekend. Co oglądać?

W lutym 2022 na Netflix Polska pojawiła się (i pojawi w najbliższych dniach) cała masa nowych seriali i filmów. Na początku miesiąca otrzymaliśmy oficjalną listę premier, która zapowiadała część nowości w serwisie - pozostała część to mniejsze lub większe niespodzianki, o których dowiadujemy się na bieżąco. Sprawdźmy, jakie tytuły wzbogaciły bibliotekę Netfliksa w ten piątek.

Teksańska masakra piłą mechaniczną

Ta kontynuacja klasycznego horroru pod tym samym tytułem to tak zwany requel (reboot/sequel) - biorąc pod uwagę, że w gatunku dzieje się ostatnio nie najgorzej, fani serii trzymają kciuki, by okazało się to przynajmniej tak dobre jak "Halloween" (i lepsze niż "Halloween Kills"…). Po niemal 50 latach w ukryciu Leatherface powraca, aby terroryzować grupę młodych idealistów, którzy przypadkiem zakłócają spokój jego starannie chronionego świata w sennym teksańskim miasteczku.

Netflix: Teksańska masakra

Siły Kosmiczne, sezon 2.

Greg Daniels ("The Office") prezentuje 2. sezon komediowych "Sił Kosmicznych" ze znakomitą obsadą - Stevem Carellem, Johnem Malkovichem, Lisą Kudrow i Benem Schwartzem. Punkt wyjściowy historii wygląda tak: Generał Mark R. Naird (Carell) - uznany pilot Sił Powietrznych USA, który marzy o kierowaniu lotnictwem - otrzymuje zadanie poprowadzenia nowo utworzonej szóstej formacji sił zbrojnych USA, czyli Sił Kosmicznych. Sceptyczny, ale oddany swojej pracy, postanawia przeprowadzić się wraz z rodziną do odległej bazy w Kolorado. Wraz z zespołem naukowców oraz "Spacemanami" pracuje nad zadaniem otrzymanym od Białego Domu. Mają wspólnie jak najszybciej sprawić, że Amerykanie (ponownie) staną na Księżycu i całkowicie zdominują kosmos.

Netflix: Siły Kosmiczne

Filuś i Kubuś, sezon 1.

Adaptacja kultowej gry komputerowej pt. "The Cupchead Show!", który zdecydowano się przetłumaczyć na "Filuś i Kubuś". Ten animowany serial powiada historię dwóch braci - impulsywnego Filusia i uległego Kubusia, którzy co rusz pakują się w nowe kłopoty. Do serwisu trafiło już dwanaście odcinków trwających po około kwadrans.

Netflix: Filuś i Kubuś

Netflix - nowości na piątek. Pełna lista dzisiejszych premier serwisu:

  • Teksańska masakra piłą mechaniczną
  • Siły Kosmieczne, sezon 2.
  • Filuś i Kubuś, sezon 1.
  • Ktoś z nas kłamie, sezon 1.
  • Inwazja kórlików: Misja na Marsa
  • Upadek: Sprawa Boeinga
REKLAMA

Premiery Netfliksa na luty 2022 - co obejrzymy w serwisie?

Jak wspominałem, w lutym na Netfliksie pojawi się jeszcze cała masa nowych filmów i seriali. W ostatnim czasie serwis szturmują "Kim jest Anna?", "Toy Boy", "Oszust z Tindera" czy "Mroczne pożądanie". Tymczasem już wkrótce bibliotekę wzbogaci m.in. spin-off "Wikingów", czyli "Wikingowie: Walhalla". Ponadto w ciągu najbliższych miesięcy obejrzymy około 70 filmów z najpopularniejszymi gwiazdami kina. Pełną listę filmów Netfliksa na 2022 rok zobaczycie tutaj.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA