REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Filmy /
 3. Seriale
 4. VOD
 5. Netflix /

Teraz hity Netfliksa za darmo. Nie musisz mieć nawet konta, żeby oglądać „Dwóch papieży” lub „Stranger Things”

Netflix próbuje przyciągnąć do siebie nowych użytkowników. W serwisie pojawiła się nowa podstrona, dzięki której obejrzycie produkcje platformy zupełnie za darmo.

31.08.2020
19:34
Stranger Things za darmo Netflix filmy seriale
REKLAMA
REKLAMA

Na rynku usług VOD już od dłuższego czasu jest bardzo ciasno. Co chwilę pojawiają się na nim nowi gracze, próbując wyróżniać się oryginalną ofertą filmów i seriali. Walka o użytkownika jest zacięta, bo przecież korzystanie z serwisów streamingowych nie tylko nie należy do najtańszych, ale również wymaga inwestycji sporej ilości wolnego czasu. Subskrybenci są coraz bardziej wybredni, dlatego trzeba ich przyciągać jak tylko się da. Przekonać nieprzekonanych, że w danej bibliotece znajdą dla siebie więcej tytułów niż u konkurencji.

Tytułem lidera rynku niezmiennie może cieszyć się Netflix (tutaj znajdziecie mapkę przedstawiającą dominację serwisu na świecie). Ostatnio ogłoszono, że korzysta z niego łącznie niemal 193 mln osób. To jednak oznacza, że wciąż są miliony użytkowników do pozyskania. A najlepiej dotrzeć do nich za pomocą darmowych próbek. Dlatego powstała specjalna podstrona, na której zupełnie za darmo udostępniane są produkcje oryginalne platformy.

Darmowe filmy, seriale i programy Netfliksa

Pod tym adresem znajdziemy kilka filmów i seriali, które cieszą się niesłabnącą popularnością wśród subskrybentów. Należy jednak zaznaczyć, że pełne metraże obejrzymy tam w całości, ale z produkcjami odcinkowymi sytuacja ma się już zupełnie inaczej. Bo o ile „Zabójczy rejs” czy „Dwóch papieży” zobaczymy do samego końca, to do świata „Stranger Things” i „Szkoły dla elity” wstąpimy jedynie na chwilę.

W przypadku seriali udostępniane są bowiem jedynie pierwsze odcinki. Jeśli więc ktoś złapie bakcyla i zapragnie więcej, będzie musiał wykupić subskrypcję serwisu. Dodatkowym ograniczeniem jest to, że wszystkie dostępne za darmo produkcje można oglądać jedynie z poziomu przeglądarki internetowej na komputerze. Nie da się ich odtworzyć na telewizorze, tablecie czy smartfonie.

Pełna lista dostępnych za darmo produkcji Netfliksa

Darmowe filmy platformy Netflix:

 • Zabójczy rejs
 • Dwóch papieży
 • Nie otwieraj oczu
 • Nasza planeta

Darmowe seriale i programy platformy Netflix:

REKLAMA
 • Stranger Things
 • Szkoła dla Elity
 • Dzieciak rządzi znowu w grze
 • Jak nas widzą
 • Miłość jest ślepa
 • Grace i Frankie

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA