REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Zemsta i konkursy piękności w nowym serialu komediowym Netfliksa - Insatiable

Krytykom i fanom niezadowolonym z rosnącej liczby seriali nieoryginalnych Netfliksa w serwisie z pewnością przypadną do gustu wieści o nowej komedii wyprodukowanej przez giganta streamingu. Insatiable ma być czarną komedią, która opowie historię zemsty dręczonej w dzieciństwie z powodu nadwagi Patty.

10.07.2018
22:25
Netflix: Zemsta na konkursach piękności w nowej komedii Insatiable
REKLAMA
REKLAMA

Wakacje czy nie, seriale oglądać trzeba. Tym bardziej, że w bibliotekach największych serwisów VoD nie brakuje zapowiedzianych hitów i zaskakujących nowości. Wielkimi krokami na Netfliksa zbliża się szósty sezon Orange Is the New Black. A to nie jedyna opowieść o kobiecej zemście opowiedziana z pewnym przymrużeniem oka, która niedługo będzie mieć swoją premierę.

W sierpniu do serwisu trafią Rozczarowani, a także Insatiable.

Właśnie poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące drugiej z tych produkcji. Insatiable będzie czarną, pokręconą komedią o zemście z Debby Ryan, Dallasem Robertsem i Alyssą Milano w rolach głównych. To właśnie była gwiazdka telewizyjnych kanałów Disneya wcieli się w rolę Patty – pogardzanej i lekceważonej dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie, a potem zemścić się na swoich oprawcach. Dziewczynę pod swoje skrzydła weźmie Bob Armstrong specjalizujący się w szkoleniu uczestniczek konkursów piękności.

Na razie nie wiadomo w jaki sposób talent show i wybory miss zostaną powiązane z iście tarantinowską zemstą. Pierwsze materiały zdjęciowe i teaser serialu zapowiadają jednak produkcję kolorową i pełną autoironicznego humoru.

 class="wp-image-180976"
REKLAMA

Twórczynią serialu jest Lauren Gussis. Insatiable będzie liczył dwanaście godzinnych odcinków. W drugoplanowej obsadzie serialu znaleźli się także Christopher Gorham, Erinn Westbrook, Michael Provost, Kimmy Shields, Irene Choi i Sarah Colonna.

Serial Insatiable będzie dostępny w serwisie Netflix od 10 sierpnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA