REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Seriale
  4. VOD
  5. Netflix /

Mroczny western i inne nowości Netfliksa. Wiemy, co pojawi się w serwisie w listopadzie

Jesień w pełni, ale na Netfliksie zapowiada się kolejny gorący miesiąc. Oto lista najciekawszych premier, które zapowiedział streamingowy gigant.

25.10.2017
15:41
Netflix
REKLAMA
REKLAMA

Mocne październikowe premiery trochę nas rozpieściły. Świetny Mindhunter, bardzo dobry 1922, a przecież za kilka dni będziemy mogli zobaczyć nowy sezon Stranger Things. Nie zapowiada się, że w listopadowej ramówce Netfliksa pojawią się hity pokroju wspomnianego hitu braci Duffer, ale jest kilka nowości, którym warto jest się przyjrzeć. Kto wie, może wśród tych tytułów skrywa się prawdziwa perełka.

Netflix w listopadzie - co warto obejrzeć?

Godless, 1 sezon

Dobrych westernów nigdy za wiele. Nie mamy zbyt wielu informacji o tej produkcji Netfliksa, ale pierwsze zwiastuny sugerują, że będzie to mroczna, brudna i brutalna opowieść o Dzikim Zachodzie. Pierwszy sezon ma mieć 6 odcinków, a fabuła opowiadać będzie o grupie przestępców, która przez przypadek trafia do miasteczka La Belle. Jest ono zamieszkane wyłącznie przez... kobiety. W serialu występują m. in. Jack O'Connell, Jeff Daniels, Michelle Dockery, Scoot McNairy. Premiera serialu zaplanowana jest na 22 listopada.

6 Days, thriller

Historia oparta na prawdziwych wydarzeniach, które miały miejsce w kwietniu 1980 roku. Sześciu uzbrojonych mężczyzn wtargnęło do irańskiej ambasady w Londynie. Przez prawie tydzień brytyjskie służby specjalne przygotowywały się do ataku, który miał wyzwolić 26 zakładników. W thrillerze występuje m. in. Mark Strong i Jamie Bell. Film będzie można obejrzeć już 3 listopada.

Jim & Andy, film dokumentalny

Film, który opowie trzy historie za jednym zamachem. Jim & Andy pokaże nam niepublikowane zdjęcia z planu Człowieka z księżyca, filmu Milosa Formana, który był fabularyzowaną biografią jednego z najwybitniejszych amerykańskich komików. Andy Kaufman był oryginałem, prowokatorem i bardzo kontrowersyjną postacią. Wcielił się w niego Jim Carrey. Poruszający zwiastun sugeruje, że rola u Formana odcisnęła na nim niemałe piętno. Film pojawi się w serwisie Netflix 17 listopada. Nie mogę się doczekać.

Grace i Grace, 1 sezon

Można powiedzieć, że 2017 to  dobry rok dla Margaret Atwood. Przynajmniej jeśli chodzi serialowe debiuty. Najpierw ciepło przyjęta Opowieść podręcznej, a za kilka tygodni pojawi się Grace i Grace. Serial opowiada o Grace Marks, która mieszkała w Kanadzie w latach 40. XIX wieku. Oskarżono ją o brutalne zabójstwo jej chlebodawcy Thomasa Kinneara i jego gospodyni. Prawdopodobnie opowieść ta będzie przyczynkiem do rozważań o sytuacji kobiet w tamtym czasie. Serial będzie zamkniętą całością, która składa się z sześciu odcinków. Zapowiada się interesujący kostiumowy kryminał. Produkcja pojawi się w serwisie Netflix już 3 listopada.

Co jeszcze warto zobaczyć?

REKLAMA

Interesującym tytułem wydaje się The Sinner, w którym występuje Jessica Biel. Serial opowiada o matce, która wbrew wszelkiej logice popełnia brutalną zbrodnię w miejscu publicznym. Poza tym 17 listopada pojawi się The Punisher. Pełną listę nowości znajdziecie TUTAJ.

To będzie intensywny miesiąc. Dobrze, że przynajmniej pogoda nie sprzyja wychodzeniu z domu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA