REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD
 3. Netflix

Macie dość świąt z Kevinem? Netflix z mnóstwem ciekawszych premier na Wigilię i Boże Narodzenie

Wigilia i Boże Narodzenie to dla wielu polskich rodzin okazja do wspólnego oglądania czasem nowych, czasem ukochanych produkcji. Co roku w tym czasie w telewizji rządzi "Kevin sam w domu", ale Netflix na święta też ma kilka asów w rękawie. Dużym hitem będzie na pewno film "Nie patrz w górę".

24.12.2021
15:04
netflix na święta wigilia boże narodzenie nowości
REKLAMA

Święta Bożego Narodzenia nie od dziś kojarzą się wielu z nas z rodzinnym oglądaniem "Kevina samego w domu" i innych klasyków. Netflix zna tę tradycję i dlatego wypuszcza w tym czasie wiele filmów świątecznych. Nie myślcie jednak, ze na tym kończy się inwencja największej platformy VOD. W dniach od 24 do 26 grudnia na Netfliksie pojawi się bowiem aż dwanaście nowości.

REKLAMA

Netflix na święta - Wigilia i Boże Narodzenie na VOD:

Dziś Wigilia Bożego Narodzenia, czyli czas dla wielu Polaków szczególny. Nie tylko ze względu na możliwość spotykania się z rodzinami, ale też wolne wieczory na oglądanie wszystkich klasycznych i nowych produkcji w świątecznym duchu. Bożonarodzeniowych filmów nie zabraknie też na Netflix Polska, choć na tym serwisie równie ciekawe wydają się też inne tytuły takie jak satyryczne "Nie patrz w górę", koreański thriller science fiction "The Silent Sea" czy nowy dokument z udziałem samego papieża Franciszka. Sprawdźcie, co obejrzeć w święta.

Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Meryl Streep, Cate Blanchett, Jonah Hill, Timothee Chalamet i wielu, wielu innych. Obsada tego rodzaju nie zdarza się często i już sam ten fakt każe zwrócić szczególną uwagę na "Nie patrz w górę". Satyryczny produkcja opowiada historię trójki badaczy, którzy odkrywają olbrzymią asteroidę zmierzającą w kierunku Ziemi. Ich apele o działanie zderzają się jednak z obojętnością, kpinami oraz chciwością rządu, mediów i całego społeczeństwa.

The Silent Sea: Sezon 1

Można odnieść wrażenie, że przez kilka następnych miesięcy przy każdym kolejnym koreańskim serialu Netfliksa będziemy pytać: "Czy powtórzy sukces Squid Game?". Globalny hit takiej miary nie zdarza się oczywiście codziennie, ale akurat w przypadku "The Silent Sea" podobne rozważania wydają się całkiem zasadne. Trzymająca w napięciu produkcja opowiada o 24-godzinnej misji na Księżyc, w trakcie której dochodzi do poważnego wypadku. Zdesperowani astronauci po przybyciu do teoretycznie bezpiecznej odkrywają, że ich rząd okłamywał wszystkich od lat.

Opowieści pokolenia z papieżem Franciszkiem

Serial dokumentalny "Opowieści pokolenia z papieżem Franciszkiem" przyjmuje za cel połączenie młodych ludzi oglądających Netfliksa z osobami po 70. roku życia. Produkcja przedstawia ich sposób patrzenia na świat, poglądy i doświadczenia z przeszłości. Wszystko po to, by wspólnymi siłami uczynić świat nas wszystkich nieco lepszym. Oprócz wspomnianego papieża Franciszka w dokumencie wystąpił też m.in. reżyser Martin Scorsese.

REKLAMA

Filmy świąteczne i nowości na Netflix Polska:

 • Nie patrz w górę 24/12/2021
 • Z dala od świąt 24/12/2021
 • Sestri 24/12/2021
 • Córka innej matki: Sezon 2 24/12/2021
 • Stand By Me Doraemon 24/12/2021
 • Murali Błyskawica 24/12/2021
 • Stand By Me Doraemon 2 24/12/2021
 • The Silent Sea 24/12/2021
 • Jimmy Carr: His Dark Material 25/12/2021
 • Opowieści pokolenia z papieżem Franciszkiem 25/12/2021
 • Lulli 26/12/2021
 • Dziewczyna w żółtej bluzie 26/12/2021
REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA