REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Seriale
  4. VOD
  5. Netflix /

Te seriale i filmy najchętniej oglądamy na Netfliksie. Serwis opublikował listę najpopularniejszych tytułów

Netflix pilnie strzeże wyników oglądalności swoich produkcji, ale lubi się chwalić tym, które seriale i filmy najbardziej kochają jego widzowie. Serwis podzielił się listą najchętniej oglądanych produkcji w 2018 i 2019 roku. Ile z nich już widzieliście?

18.10.2019
22:13
netflix najchętniej oglądane seriale i filmy w 2019
REKLAMA
REKLAMA

Platforma VOD opublikowała ostatnio raport dotyczący 3. kwartału 2019 roku, w którym poinformowała o tym, ilu subskrybentów płaci już za usługę. Wzrost liczby klientów przekroczył prognozy analityków – aktualnie z Netfliksa korzysta już 158 mln widzów na całym świecie. Ponadto dowiedzieliśmy się, które z produkcji Netflix Original podbiły serca publiczności. Gigant podzielił się listą 10 najchętniej oglądanych seriali i 10 najchętniej oglądanych filmów. Sprawdźcie, które tytuły powinniście nadrobić. Dane obejmują okres od października 2018 roku do września 2019 roku i zliczają odtworzenia tytułu, który został obejrzany w co najmniej 70 proc.

Najchętniej oglądane seriale Netflix Original – TOP 10 tytułów:

1. Stranger Things – 64 mln odtworzeń

Stranger Things sezon 3 bohaterowie class="wp-image-303178"

Tego serialu chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. W tym roku mogliśmy obejrzeć 3. serię przygód dzieciaków z Hawkins. Aktualnie trwają prace nad 4. sezonem „Stranger Things”, w którym zmierzymy się z kolejnymi paranormalnymi zjawiskami. Dobrze znana grupa nastolatków będzie musiała poradzić sobie w nowej rzeczywistości. Widzowie chwalą produkcję za emocjonującą akcję i powrót do lat 80. w XXI wieku.

2. The Umbrella Academy – 45 mln odtworzeń

the umbrella academy sezon 2 netflix class="wp-image-258446"

„The Umbrella Academy” to serial Netfliksa powstały na bazie komiksów. W jednej z głównych ról mogliśmy w nim podziwiać Ellen Paige. Fabuła produkcji skupia się na rodzinie superbohaterów, która próbuje uratować świat przed apokalipsą i rozwiązać niezwykłą zagadkę śmierci jednego z rodziców. Coś dla fanów seriali młodzieżowych i fantasy. Czekamy na premierę 2. sezon serialu.

3. Dom z papieru – 44 mln odtworzeń

Dom z papieru - kadr z serialu class="wp-image-333296"

„Dom z papieru” doskonale poradził sobie z przeniesieniem heist movie na język serialu. W 1. sezonie poznajemy niecodzienną grupę osób, która wspólnie, pod dowództwem tajemniczego Profesora, ma zamiar napaść na madrycką mennicę. Widzów czeka jedno – niebezpieczna jazda bez trzymanki. 2. część kontynuuje wątki z poprzedniej serii, a w 3. spotykamy naszych ulubionych bohaterów w zupełnie nowych realiach. Aktualnie oczekujemy na premierę 4. części. Ptaszki ćwierkają, że najpewniej doczekamy się także 5. odsłony serialu.

4. Ty – 40 mln odtworzeń

5. Sex Education – 40 mln odtworzeń

6. Nasza planeta – 33 mln odtworzeń

7. Niewiarygodne – 32 mln odtworzeń

8. Już nie żyjesz – 30 mln odtworzeń

9. Jak nas widzą – 25 mln odtworzeń

10. Szkoła dla elity – 20 mln odtworzeń

Najchętniej oglądane filmy Netflix Original – TOP 10 tytułów:

1. Nie otwieraj oczu – 80 mln odtworzeń

nie otwieraj oczu netflix recenzja class="wp-image-231872"

Thriller z Sandrą Bullock w roli głównej. Świat po apokalipsie. Kilka lat temu z niewyjaśnionych przyczyn ludzie zaczęli masowo popełniać samobójstwa. Jedynym ratunkiem dla ocalałych jest uciec do bezpiecznego miejsca, ale tak by... nie otworzyć oczu. To właśnie ten zmysł narażony jest na atak ze strony tajemniczych sił. Kobieta postanawia przechytrzyć zło i wraz z dwójką dzieci próbuje ocalić swoje życie. Ta podróż będzie wymagała od nich nie lada odwagi.

2. Zabójczy rejs – 73 mln odtworzeń

Zabójczy rejs - kadr z filmu class="wp-image-317820"

„Zabójczy rejs” to czarna komedia z Jennifer Aniston i Adamem Sandlerem w rolach głównych. Małżeństwo wyrusza w podróż, ale tam czeka ich nieprzyjemna niespodzianka. Będą musieli rozwikłać zagadkę śmierci miliardera. Jak możecie się domyślać, nie zabraknie niebezpieczeństw i typowo komediowych gagów.

3. Potrójna granica – 52 mln odtworzeń

potrojna granica netflix ben affleck class="wp-image-263022"

Netflix Original w doborowej obsadzie. Żołnierze, baron narkotykowy i niebezpieczna misja. A na ekranie: Ben Affleck, Oscar Isaac, Charlie Hunnam, Garrett Hedlund i Pedro Pascal. Pięciu żołnierzy próbuje okraść bossa mafii i tym samym dokonać niemożliwego. Czekają ich niebezpieczeństwa i przygoda. Czy uda im się sprostać zadaniu? Coś dla fanów mocnych wrażeń i kina akcji.

4. Wynajmij sobie chłopaka – 48 mln odtworzeń

5. Wysoka dziewczyna – 41 mln odtworzeń

6. The Highwaymen – 40 mln odtworzeń

7. Sekretna obsesja – 40 mln odtworzeń

8. Chyba na pewno ty – 32 mln odtworzeń

REKLAMA

9. Mamusie bez synusiów – 29 mln odtworzeń

10. FYRE: Najlepsza impreza, która nigdy się nie zdarzyła – 20 mln odtworzeń

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA