REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Filmy /
 3. Seriale
 4. VOD
 5. Netflix /

Netflix przygotował nowości na weekend. A „Big Mouth: Kosmate amory” to tylko jedna z premier

Nowa aktualizacja na Netflix Polska przyniesie kilka od dawna oczekiwanych produkcji. W serwisie zadebiutuje m.in. powszechnie chwalony film Stevena Soderbergha, a także walentynkowa niespodzianka w postaci odcinka specjalnego animacji „Big Mouth”.

08.02.2019
9:00
Netflix przygotował nowości na ten weeked. Sprawdź, co obejrzeć
REKLAMA
REKLAMA

Netflix niemal każdego tygodnia przygotowuje dla swoich widzów premiery nowych seriali i filmów. Już dzisiaj w swoich katalogach znajdziecie „Wysokie loty” Stevena Soderbergha, klasykę kina akcji z Sylvestrem Stallone'em i wiele innych produkcji. Będzie co oglądać w weekend.

Netflix nowa aktualizacja - Najciekawsze premiery z 9 lutego:

Człowiek-demolka

netflix nowa aktualizacja

Nieco zapomnianym filmem z lat 90. jest „Człowiek-demolka”. Dzieło z Sylvestrem Stallone'em i Wesleyem Snipsem w rolach głównych opowiada o pojedynku między szefem gangu kryminalnego i zawziętym funkcjonariuszem policji, który próbuje go powstrzymać. Mężczyźni zostają kriogenicznie zamrożeni i przeniesieni do 2032 roku. Trafiają do zjednoczonego społeczeństwa, które rzekomo zlikwidowało wszystkie przestępstwa.

Wysokie loty

Steven Soderbergh to jeden z najbardziej rozchwytywanych współczesnych reżyserów. Wiele osób zdziwiło się, że jego najnowsze dzieło trafi bezpośrednio na Netfliksa, ale Soderbergh nigdy nie bał się eksperymentów. „Wysokie loty” opowiedzą historię wymuszonej przerwy w rozgrywkach koszykarskiej ligi NBA. W konflikt między zawodnikami i szefostwem ligi wtrąci się ambitny agent sportowy, Ray Burke. Mężczyzna stworzy plan całkowitej zmiany dotychczasowych zasad tego biznesu.

Drzewo krwi

netflix nowa aktualizacja

Hiszpańskie produkcje cieszą się szczególną popularnością na Netfliksie. „Drzewo życia” opowie o Marcu i Rebece, parze zakochanych młodych ludzi, którzy przyjeżdżają na wieść do opuszczonego domu. Przed laty mieszkała tam rodzina Marca. Oboje postanawiają odtworzyć drzewo genealogiczne przodków mężczyzny. Tak zaczyna się wielopokoleniowa opowieść o przemocy, zazdrości, seksie i niewierności. W filmie wystąpiła, znana z „Domu z papieru”, Ursula Corbero.

Big Mouth: Kosmate amory

„Big Mouth” to jeden z tych seriali, które albo się kocha, albo nie znosi. Produkcja znalazła jednak dużą grupę wiernych odbiorców. Niemałą popularność animacji potwierdziła informacja, że Netflix przygotował specjalny odcinek z okazji dnia św. Walentego. „Big Mouth: Kosmate walentynki” opowiedzą o zmaganiach grupy szalonych nastolatków. Wraz ze swoimi Hormonalnymi Potworami spróbują znaleźć miłość i nie dać się zgnębić społecznym oczekiwaniom związanym z walentynkami.

Kevin Hart's Guide to Black History

Kevin Hart nie poprowadzi tegorocznej ceremonii rozdania Oscarów, ale nie znaczy to, że w jego karierze nie dzieje się nic nowego. Już dzisiaj na Netfliksie zadebiutuje program komediowo-edukacyjny, w którym komik opowie o najciekawszych czarnoskórych postaciach w historii świata. „Kevin Hart's Guide to Black History” teoretycznie skierowany jest do młodszych widzów, ale znając humor aktora, pojawi się tu też sporo żartów z drugim dnem. Nie wspominając o tym, że produkcja na pewno zainteresuje maniaków historii.

REKLAMA

Wszystkie nowe produkcje, które dzisiaj debiutują na Netfliksie:

 • Życie bez pozwolenia 8/2/2019
 • One Day at a Time: Sezon 3 8/2/2019
 • Nailed It! Meksyk 8/2/2019
 • Drzewo krwi 8/2/2019
 • Człowiek-demolka 8/2/2019
 • Wysokie loty 8/2/2019
 • ReMastered: Sam Cooke umiera dwa razy 8/2/2019
 • Wielkie przygody Kapitana Majtasa: Sezon 2 8/2/2019
 • Kevin Hart’s Guide to Black History 8/2/2019
 • Big Mouth: Kosmate amory 8/2/2019
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA