REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Seriale /
 3. VOD
 4. Netflix /

Netflix zdradzi, jak pokochać gangstera. Sprawdzamy, co dziś oglądać na platformie

Co obejrzeć Netfliksie? Dziś na platformę wskoczył polki film "jak pokochałam gangstera". Kontynuacja hitu "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" nie jest godnym następcą filmu, który pozytywnie zaskoczył zarówno widzów, jak i krytyków. Na szczęście innych nowości w bibliotece platformy w tym tygodniu nie brakuje. Tak na otarcie łez.

04.01.2022
9:17
jak pokochałam gangstera premiery netflix co oglądać
REKLAMA

Po jakie nowości na Netfliksie dziś sięgnąć? Premier nie brakuje, dlatego śpieszymy z odpowiedzią na to pytanie. Do serwisu niemal codziennie wpadają nowe tytuły. W tym tygodniu wśród nich znalazło się chociażby polskie "Jak pokochałam gangstera", czyli duchowy spadkobierca "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Prócz tego nie możecie też przegapić chociażby hiszpańskiego dreszczowca - "Odludzie" wami wstrząśnie.

REKLAMA

Nowości Netflix - 5 stycznia

Na Netfliksie co chwilę coś nowego. Co prawda nie każdy dzień tego tygodnia obfituje w premiery, ale dzisiaj tytułów do oglądania nie brakuje. Co więcej za nimi w kolejce do serwisu już ustawiają się kolejne produkcje. Użytkownicy nie mogą więc narzekać na nudę. Podpowiadamy z jakim filmem/serialem zrelaksować się po pracy lub szkole.

Jak pokochałam gangstera - Netflix - premiera - zwiastun

Maciej Kawulski powraca z nowym filmem. Tym razem mamy do czynienia z duchowym spadkobiercą jego wcześniejszego "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Reżyser w znanej nam już poetyce snuje opowieść o Nikodemie Skotarczaku. Nikoś swego czasu był "królem wybrzeża" i trząsł całym Trójmiastem. Jak to jednak w podobnych przypadkach bywa, zaliczył też bolesny upadek.

Premiera: 5 stycznia na Netfliksie.

Pozostałe nowości Netfliksa w tym tygodniu

Super drużyna

Superbohaterowie mają swoich fanów w każdym wieku. Dlatego o tej tematyce powstają również seriale dla najmłodszych widzów. W "Super drużynie" adepci Akademii Akcji nie tylko walczą ze złoczyńcami, ale również potrafią znaleźć w nich dobro. Jeśli macie młodsze rodzeństwo lub własne potomstwo, to idealna propozycja, aby spędzić z nim nieco czasu po pracy lub szkole. Wszyscy będziecie bawić się równie dobrze.

Premiera: 4 stycznia na Netfliksie.

Odludzie

Odludzie - Netflix - premiera - zwiastun

Czy to będzie nowa "Czarownica. Bajka ludowa z Nowej Anglii"? Fabuła brzmi tu bowiem całkiem znajomo. Jest to opowieść o odizolowanej od reszty społeczeństwa XIX-wiecznej rodzinie, której spokój zakłóca tajemnicza bestia. Potwór wystawia na próbę łączące ich więzi. Klimatu więc tu nie zabraknie.

Premiera: 6 stycznia na Netfliksie.

REKLAMA

Nowości Netflix Polska na cały tydzień (3 - 9 stycznia 2022)

 • SUPER DRUŻYNA - 04/01/2022
 • ZBUNTOWANI - 05/01/2022
 • KOLACJA DLA CZWORGA - 05/01/2022
 • JAK POKOCHAŁAM GANGSTERA - 05/01/2022
 • KLUB: CZĘŚĆ 2 - 06/01/2022
 • ODLUDZIE - 06/01/2022
 • HYPE HOUSE - 07/01/2022
 • MATKA/ANDROID - 07/01/2022
 • JOHNNY TEST: SEZON 2 - 07/01/2022
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA