REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Dużo klimatu w zwiastunie "Jak pokochałam gangstera". Premiera polskiego filmu Netfliksa niedługo

Zwiastun "Jak pokochałam gangstera" już w sieci. Netflix podzielił się trailerem sequela "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Premiera filmu na platformie odbędzie się już w styczniu, a udostępnione wideo sugeruje, że czekają nas nie mniejsze emocje niż podczas seansu oryginału.

20.12.2021
13:54
jak pokochałam gangstera netflix zwiastun
REKLAMA

"Jak pokochałam gangstera" to sequel lubianego polskiego filmu "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Jego premiera na Netfliksie zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji platforma podzieliła się zwiastunem nadchodzącej produkcji, aby hype train ruszył pełną parą.

W końcu "Jak zostałem gangsterem" całkiem nieźle poradziło sobie w kinach, a kiedy trafił na Netfliksa, użytkownicy wręcz oszaleli na jego punkcie. Inspirowana prawdziwymi zdarzeniami opowieść o mężczyźnie wspinającym się po szczeblach gangsterskiej hierarchii w Polsce, nie chciała opuścić topki najpopularniejszych tytułów w serwisie. Czy "Jak pokochałam gangstera" powtórzy ten sukces?

REKLAMA

Jak pokochałam gangstera - zwiastun sequela Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

Tym razem opowieść inspirowana jest losami Nikodema Skotarczaka znanego jako "Nikoś", którego charakteryzuje niebotyczny apetyt na sukces. Para się nielegalnym importem samochodów do Polski i zadzierając z prawem buduje gigantyczne imperium, a jak to wygląda w praktyce możecie przekonać się z poniższego zwiastuna:

Jak pokochałam gangstera - Netflix - zwiastun

Jak sugeruje tytuł, historia zostanie opowiedziana z perspektywy kobiety. Jak też pewnie już zauważyliście, w zwiastunie pojawia się znajoma twarz. W główną rolę wciela się bowiem Tomasz Włosok, który w "Jak zostałem gangsterem" grał przyjaciela głównego bohatera Waldena. Bez wątpienia poczuliście również znajomy klimat.

REKLAMA

Jak pokochałam gangstera - premiera na Netfliksie

Nic dziwnego. Za "Jak pokochałam gangstera" odpowiada twórca "Jak zostałem gangsterem". Za kamerą stanął bowiem Maciej Kawulski, który w tym wypadku jest również współautorem scenariusza. Czy uda mu się utrzymać poziom? Przekonamy się już w styczniu.

Premiera "Jak pokochałam gangstera" 5 stycznia na Netfliksie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA