REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Filmy /
 3. VOD
 4. Netflix /

Netflix odpowiada na pytanie: "Kim jest Anna?". Osiem nowych filmów i seriali w serwisie

Ta aktualizacja serwisu Netflix to potężna dostawa produkcji z potencjałem. "Kim jest Anna?" czy "Wysoka dziewczyna 2" to produkcje, które z ogromnym prawdopodobieństwem zainteresują widzów serwisu. Co jeszcze warto obejrzeć? Sprawdźcie naszą listę!

11.02.2022
14:49
kim jest anna netflix
REKLAMA

Dotrwaliśmy: przed nami calutki weekend! Z tej okazji, jak co piątek, przyglądamy się filmowym i serialowym nowościom, które pojawiły się w ofercie Netfliksa (i które, miejmy nadzieję, uprzyjemnią nam najbliższe dni). Co oglądać na Netflix Polska? Sprawdzamy premiery serwisu!

REKLAMA

Wśród piątkowych premier na Netflix Polska znajdziecie aż osiem tytułów. Serwis dodał dziś do swojej biblioteki wyczekiwany miniserial ze znakomitą Julią Garner ("Ozark") pt. "Kim jest Anna?". Jest też kolejna część romantycznej komedii dla nastolatków pt. "Wysoka dziewczyna 2" oraz komedia science-fiction "BigBug". Co jeszcze wpadło dziś do serwisu? Sprawdzamy filmy i seriale na Netflix Polska, które mogą was zainteresować.

Nowości Netfliksa na weekend. Co oglądać?

W lutym 2022 na Netflix Polska pojawi się całe mnóstwo nowych filmów i seriali. Na początku miesiąca otrzymaliśmy listę premier, która pozwala nam odnaleźć się w zalewie nowości, co nie oznacza, że platforma nie zapewnia nam żadnych niespodzianek. Sprawdźmy, co pojawiło się w serwisie w ten piątek - lista jest znacznie dłuższa, niż tydzień temu!

Kim jest Anna?

Opowieść o kobiecie, która dopuściła się spektakularnych oszustw - tym razem w formie fabularnej, choć opartej na faktach. Dziennikarka bada głośną historię Anny Delvey, legendy Instagrama, która przekonała nowojorską elitę, że jest niemiecką dziedziczką, dobierając się w ten sposób do dużych pieniędzy. W tytułowej roli zobaczymy znakomitą Julię Garner, której kolejne występy kradną serca krytyków i publiczności.

Nowości Netflix: Kim jest Anna?

Wysoka dziewczyna 2

Zdobycie głównej roli w szkolnym musicalu to spełnienie marzeń Jodi - fakt, że jej się udało, zawrócił jej w głowie i wypełnił radością, ale towarzysząca całej tej sytuacji presja sprawia, że jej pewność siebie oraz związek zaczynają się rozpadać. To kolejna część popularnej komedii romantycznej dla nastolatków z 2019 roku, która podbiła serca młodej części widowni.

Toy Boy, sezon 2.

Kolejną nowością w Netflix Polska jest 2. sezon serialu "Toy Boy". Jego głównym bohaterem jest striptizer, który po siedmiu latach opuszcza zakład karny. Po wyjściu na wolność robi wszystko, by udowodnić, że został skazany niesłusznie - sam uważa, że w morderstwo męża jego kochanki wrobiła go… właśnie kochanka. Z pomocą młodej prawniczki próbuje ustalić, co tak naprawdę się wydarzyło i kto odpowiada za zbrodnię.

Toy Boy: sezon 2. na Netflix

BigBug

Wspomniana francuska komedia science-fiction, która zabierze nas w przyszłość, do roku 2045, to jeszcze jedna z nowości Netfliksa. Według wizji twórców w tym roku zdecydowaną większość czynności wykonuje sztuczna inteligencja, a życie jest niemal w pełni zautomatyzowane. Nie inaczej sprawy mają się w przypadku nostalgicznej Alice. Sytuacja ulega zmianie, gdy roboty - jakżeby inaczej - zaczynają się buntować. Gdy dokonują zamachu stanu, androidy Alice starannie zamykają drzwi. Co z tego wyniknie? Tym razem - sporo śmiechu.

Netflix - nowości na piątek. Pełna lista dzisiejszych premier serwisu:

 • Wysoka dziewczyna 2
 • Kim jest Anna?
 • Love Tactics
 • BigBug
 • Toy Boy, sezon 2.
 • Miłość jest ślepa - nowe odcinki
 • Love and Leashes
 • Anne+: Film
REKLAMA

Premiery Netfliksa na luty 2022 - co obejrzymy w serwisie?

Jak wspominałem, w lutym na Netfliksie pojawi się jeszcze cała masa nowych filmów i seriali. W ostatnim czasie serwis szturmują "Oszust z Tindera", "Mroczne pożądanie", "Przez moje okno" czy "All of us are dead". Tymczasem już wkrótce bibliotekę wzbogacą produkcje takie jak "Teksańska masakra piłą mechaniczną", "Siły kosmiczne, sezon 2." czy "Wikingowie: Walhalla".

Co więcej, w ciągu następnych miesięcy obejrzymy około 70 filmów z najpopularniejszymi gwiazdami kina. Pełną listę filmów Netfliksa na 2022 rok zobaczycie tutaj.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA