REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Uwaga, ważne: to już piątek! Netflix przygotował 3 nowości, które zrobią ci wieczór po pracy

Weekend czas zacząć! No dobra, jeszcze chwila. Kilka godzin i będziesz mógł wygodnie umościć się na kanapie. Netflix serwuje dziś 3 nowości, które umilą ci wieczór po pracy. Co oglądać na Netflix Polska? Sprawdzamy premiery serwisu. Gotowy?

04.02.2022
12:01
netflix nowości piątek przez moje okno
REKLAMA

Wśród piątkowych nowości Netfliksa znajdziecie trzy produkcje. Serwis do biblioteki dodał dziś film dla nastolatków "Przez moje okno", 2. sezon serialu "Słodkie magnolie" oraz komedię romantyczną "Endless Loop". A to tylko początek premier, które obejrzymy w tym miesiącu. Sprawdzamy filmy i seriale na Netflix Polska, których nie możesz przegapić.

REKLAMA

Nowości Netfliksa. Co oglądać po pracy?

Nowości Netflix Polska

Luty na Netflix Polska to mnóstwo nowych filmów i seriali. Serwis niedawno opublikował pełną listę premier, wsród których znajdziemy takie tytuły jak: 2. sezon "Sił kosmicznych" ze Steve'em Carellem, 4. część "Rozczarowanych", czyli zwariowanej animacji Netfliksa, a także nowość "Wikingowie: Walhalla", spin-off słynnych "Wikingów". A co w ten piątek pojawiło się na Netfliksie?

Przez moje okno

Przez moje okno - nowość Netflix Polska

"Przez moje okno" to opowieść, która trafi do serc młodzieży. Główną bohaterką tej hiszpańskiej produkcji jest Raquel. Nastoletnia dziewczyna od wielu lat podkochuje się w swoim sąsiedzie, Aresie. Jej fascynacja, czy raczej - jak powie sam Ares - obsesja, przerodzi się w niezwykle i fascynujące doświadczenie pełne imprez i uniesień. Niebagatelne znaczenie w tej historii ma fakt, że rodzina Raquel nie darzy chłopaka sympatią. Jak kończy się ten dziwny i płomienny romans? "Przez moje okno" już na Netflix Polska.

Netflix - nowości na piątek. Lista dzisiejszych premier serwisu:

  • PRZEZ MOJE OKNO
  • ENDLESS LOOP
  • SŁODKIE MAGNOLIE: SEZON 2
REKLAMA

Premiery Netfliksa na luty 2022 - jakie nowości obejrzymy w serwisie?

W lutym na Netfliksie zadebiutuje kilkadziesiąt filmów i seriali. Na platformę trafiły już takie tytuły jak "Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie", "Murderville" czy "Oszust z Tindera". Przed nami wciąż jeszcze premiery "Wikingowie: Walhalla", "Wysoka dziewczyna 2" czy 4. sezonu "Rozczarowanych". Ale to nie wszystko. Netflix zaprezentował też filmowe nowości na 2022 rok. W ciągu następnych miesięcy obejrzymy około 70 filmów z najpopularniejszymi gwiazdami kina: Ryanem Reynoldsem, Ryanem Goslingiem, Jennifer Lopez czy Adamem Sandlerem. Pełną listę filmów Netfliksa na 2022 rok zobaczycie tutaj.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA