REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

"Układanka" już na Netfliksie. Sprawdzamy, jakie jeszcze nowości pojawiły się w serwisie

Netflix dostarcza sporo mocnych nowości. Do serwisu trafił między innymi trzymający w napięciu serial "Układanka" oraz dramat "Niewidzialna nić". Sprawdźcie, co jeszcze warto obejrzeć.

04.03.2022
11:06
netlifx nowosci ukladanka
REKLAMA

Co warto obejrzeć w serwisie Netflix? W piątek do serwisu trafiło kilka naprawdę mocnych tytułów, z czego przynajmniej jeden z nich może stać się hitem na platformie. Mowa oczywiście o trzymającym w napięciu serialu "Układanka". Co jeszcze warto obejrzeć?

REKLAMA

Jaki film lub serial obejrzeć po pracy lub szkole w piątek? Szukacie czegoś na Netfliksie? Dobrze się składa, bo na platformie nowości nie brakuje. Dzisiaj w serwisie pojawiło się kilka nowych tytułów, których nie można przegapić. Jednym z nich jest "Układanka", będąca jedną z tych produkcji, od jakich nie sposób będzie się oderwać.

"Układanka" to najgłośniejsza dzisiejsza premiera Netfliksa. Nie jest to jedyna piątkowa nowość serwisu. Prócz tego emocjonującego thrillera już teraz możecie obejrzeć również wzruszający dramat czy hiszpański serial, który podejmuje od wielu lat aktualny temat. Te tytuły pozwolą wam zrelaksować się po ciężkim dniu w pracy lub szkole.

Piątkowe nowości Netflix Polska - co oglądac?

Prócz "Układanki" na pewno warto zwrócić uwagę na "Niewidzialną nić". Ten wzruszający dramat poruszy was bowiem do głębi. Potem możecie włączyć "Kłamstwa i oszustwa". Hiszpański serial nie pozostawi na was suchej nitki. Jeśli więc szukacie tytułu do obejrzenia po ciężkim tygodniu w pracy lub szkole, znajdziecie go na Netfliksie.

Niewidzialna nić

Ten dramat uderzy was tam, gdzie zaboli najbardziej. "Niewidzialna nić" opowiada o młodym chłopaku, który kręci dokument o swoich rodzicach. W trakcie prac dzieje się jednak coś niespodziewanego i w autentycznym życiu całej rodziny bohatera nagle następuje zwrot akcji.

Film już dostępny na Netfliksie.

Układanka

Układanka - Netflix - premiery - piątek

Brutalny atak zakłóca spokój sennego amerykańskiego miasteczka, jednocześnie wywracając do góry nogami życie pewnej młodej dziewczyny. Bohaterka odkrywa coraz więcej mrocznych tajemnic z przeszłości swojej matki. Szykujcie się więc na wasz nowy ulubiony thriller na Netfliksie. Od ekranu się nie oderwiecie.

Serial już dostępny na Netfliksie.

Kłamstwa i oszustwa

Kto kłamie? To pytanie będzie wam towarzyszyć podczas seansu wszystkich odcinków hiszpańskich "Kłamstw i oszustw". To w końcu opowieść o nauczycielce, która oskarża pewnego chirurga o gwałt. Chciałaby, aby poniósł on konsekwencje za swoje czyny, ale mężczyzna uparcie twierdzi, że kobieta kłamie. Jaka jest prawda?

Serial już dostępny na Netfliksie.

Piątkowe nowości Netflix Polska - pełna lista

  • NIEWIDZIALNA NIĆ 3/4/2022
  • KŁAMSTWA I OSZUSTWA 3/4/2022
  • UKŁADANKA 3/4/2022
  • AŻ WIÓRY LECĄ 3/4/2022
REKLAMA

Nowości Netflix Polska - co oglądać w piątek?

Zmęczony ciężkim tygodniem w pracy lub szkole? Na szczęście to już weekend. Aby wejść w niego z odpowiednim humorem, odpalcie Netfliksa, bo tam już na waszą wolną chwilę czekają nowe interesujące filmy i seriale. "Układanka" oraz "Kłamstwa i oszustwa" zapewnią wam rozrywkę na wiele godzin, a "Niewidzialna nić" poruszy was do głębi. Nic tylko oglądać.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA