REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Seriale
  4. VOD /
  5. Dzieje się
  6. Netflix /

Mocny kryminał właśnie trafił do serwisu Netflix. Sprawdź wszystkie nowości

Weekend to czas nadrabiania serialowych i filmowych zaległości, ale również zerknięcia, co nowego pojawiło się na Netfliksie. W tym tygodniu znów coś dla fanów kryminału i sensacji, a może i wiernych widzów "Turbulencji", bo i tu samolot będzie odgrywał kluczową rolę. Wpadły także nowe odcinki ślubnego reality show, idealnego na luźny weekend.

24.03.2023
9:03
netflix nowosci zlodzieje na pokladzie
REKLAMA

Jeśli chodzi o nadrabianie zeszłotygodniowych zaległości, warto wpaść na Netfliksa, bo pojawił się 2. sezon serialu "Cień i kość", dokument "Seks, sieć i kasa: Historia Pornhuba", a także francuski film kryminalny "Król cieni". Poza tym wczoraj zadebiutowała produkcja z Dawidem Ogrodnikiem w roli księdza Kaczkowskiego - "Johnny", a także Oscarowy film z Anthonym Hopkinsem - "Ojciec".

REKLAMA

Czytaj także:

Nowości serwisu Netflix: "Miłość jest ślepa": sezon 4.

"Miłość jest ślepa" powraca z nowymi odcinkami. W 4. sezonie Nick i Vanessa Lachey ponownie przeprowadzą eksperyment społeczny, w stylu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Poszukujący miłości samotni mężczyźni i kobiety będą mogli spotkać się twarzą w twarz dopiero po tym, gdy już będą zaręczeni. Najnowsze odcinki wpadną do serwisu 24 i 31 marca.

Netflix - zwiastun programu "Miłość jest ślepa"

Złodzieje na pokładzie

REKLAMA

Mocny film kryminalny o indyjskich korzeniach skupia się na parze - stewardessie i jej chłopaku. Zakochani muszą ukraść pudełko z diamentami, bo tylko tak będą w stanie spłacić dawny dług. Sytuacja jednak wymknie się spod kontroli, a w ich misternie obmyślony plan wkradnie się chaos, gdy okaże się, że samolot zostaje porwany.

Netflix - zwiastun filmu "Złodzieje na pokładzie"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA