REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Wyglądasz jak student mający problem z używkami? To świetnie — być może czeka cię kariera w nowym serialu Netfliksa

Na jednej z facebookowych grup związanych z mediami pojawiło się niecodzienne ogłoszenie o castingu do nowego serialu Netfliksa. Jeśli jesteś mężczyzną w wieku od 18 do 28 lat i masz trochę wolnego czasu, masz szansę zagrać w jednym z epizodów. Jest tylko pewien szczególny warunek.

06.07.2020
18:30
netflix nowy serial polska casting
REKLAMA
REKLAMA

Odkąd zniesiono część rządowych restrykcji związanych z pandemią, na plany powróciły ekipy filmowe. Widać to chociażby po dużej liczbie ogłoszeń o castingach, które co chwila pojawiają się w internecie.

Niedawno pisaliśmy o internetowym castingu do nowego filmu Wojciecha Smarzowskiego. Dziś wpadliśmy na inne ciekawe ogłoszenie, tym razem dotyczące nowego polskiego serialu powstającego dla Netfliksa.

„Epizod uzależnionych studentów”: czyż to nie brzmi atrakcyjnie?

Na plan nowego serialu Netflixa o tematyce życia studenckiego bez tabu poszukiwani MĘŻCZYŹNI w wieku 18 - 28 lat do epizodu uzależnionych studentów

— czytamy w ogłoszeniu zamieszczonym na Facebooku przez agencję aktorską Sceneria.

Netflix casting

O jaki serial może chodzić?

Choć ogłoszenie samo w sobie jest bardzo ciekawe (w końcu „życie studenckie bez tabu” brzmi intrygująco), naszą uwagę przykuło sformułowanie „nowy serial Netfliksa”. Zwłaszcza, że powyższy casting dla streamingowego giganta nie jest jedynym, który odbył się w ostatnim czasie:

Choć w żadnym z ogłoszeń nie padł konkretny tytuł, to z wcześniejszych zapowiedzi Netfliksa oraz z opisu zawartego w informacji o castingach, można wyciągnąć wniosek, że najprawdopodobniej chodzi o serial „Sexify”. Produkcja ma opowiadać o przygodach trzech nastolatek: Natalii, Pauliny i Moniki, które biorą udział w prestiżowym konkursie studenckim na najlepszy start-up. Ich nowatorski projekt o nazwie Sexify ma być rewolucją w życiu erotycznym.

REKLAMA

To pracę nad właśnie tym tytułem przerwała pandemia koronawirusa i — jak wiemy z naszego źródła — niedawno twórcy „Sexify” powrócili na plan.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA