REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Netflix rozpieszcza. Ozark wróci z drugim sezonem

Fantastyczny serial o księgowym narkotykowego kartelu powraca. To doskonała wiadomość dla fanów Ozark.

16.08.2017
15:04
Ozark - nowy serial w platformie Netflix
REKLAMA
REKLAMA

Ozark to jedna z nowszych produkcji serwisu Netfliks. Pierwszy sezon miał swoją premierę w lipcu tego roku. Najwyraźniej odbiór serialu był tak dobry, że już teraz platforma zapowiada produkcję drugiego sezonu.

Druga seria Ozark również będzie liczyła 10 odcinków.

Historia opowiada o rodzinie z Chicago, która nagle musiała przenieść się do niewielkiego i urokliwego miasteczka Ozark. Powodem był konflikt z szefem meksykańskiego kartelu narkotykowego. Księgowy Marty Byrde jest podejrzany o kradzież mafijnych pieniędzy. Aby ocalić życie, musi stworzyć nową centralę do prania brudnych pieniędzy. Główną rolę gra Jason Bateman, który wyreżyserował kilka odcinków, a ponadto jest producentem wykonawczym widowiska.

Warto podkreślić, że serial eksploruje nie tylko psychologię rodziny w sytuacji skrajnego zagrożenia, ale również pokazuje, jak działa ekonomia z perspektywy organizacji przestępczych, które chcą ukryć swoje przychody. To mieszanka dramatu i thrillera, która trzyma w napięciu do ostatniego odcinka.

Niestety Netflix nie poinformował, kiedy możemy się spodziewać kolejnego sezonu.

REKLAMA

W serialu wystąpiła również Laura Linney (Wendy Byrde), Sofia Hublitz (Charlotte Byrde), Skylar Gaertner (Jonah Byrde), a także Julia Garner i Jason Butler Harner. Serial stworzyli Bill Dubuque i Mark Williams.

To nie pierwszy tegoroczny serial Netfliksa, który doczeka się kontynuacji. Niedawno dowiedzieliśmy się, że Glow, seria o kobiecym wrestlingu w latach 80. również zostanie wznowiona.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA