REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Filmy /
 3. Seriale /
 4. VOD
 5. Netflix

Rozpocznij weekend z piątkowymi nowościami Netfliksa. Jest z czego wybierać – do serwisu wpadł właśnie m.in. „Spider-Man: Homecoming”

Nareszcie nadszedł piątek. Zanim oddacie się weekendowemu szaleństwu, warto chwilę odetchnąć przy dobrym serialu bądź filmie. Kiedy wrócicie z pracy lub szkoły odpalcie Netfliksa. Dzisiaj na platformie pojawiło się sporo interesujących nowości.

06.03.2020
9:35
Piątkowe nowości na Netfliksie 6.03.2020. Spider-Man Homecoming
REKLAMA
REKLAMA

Niegrzeczny serial animowany, turecka produkcja o sklepikarzu walczącym z fantastycznymi istotatmi czy może pełen akcji i humoru film z Markiem Wahlbergiem? W dzisiejszych nowościach na Netflix Polska każdy znajdzie coś dla siebie.

Piątkowe nowości na Netflix Polska – co warto zobaczyć?

Paradise PD: sezon 2

Jeśli myślicie, że kreskówki są dla dzieci, ten serial wyprowadzi was z błędu z niewiele mniejszym wdziękiem niż „Rick i Morty”. W „Paradise PD” twórcy eksplorują kolejne tematy w ten sam sposób, co w swoim poprzednim serialu „Brickleberry”. Znowu nie liczą się dla nich żadne świętości. Obrywa się wszystkim po kolei, a dzieje się to w oparach wulgarnego absurdu. Bohaterami są tu policjanci, którzy, chociaż bardzo by chcieli, nie przypominają gliniarzy znanych z kinowego ekranu. Są niezbyt lotni, zdegenerowaniu, a przepisy mają w głębokim poważaniu. Razem z uzależnionym od narkotyków owczarkiem niemieckim próbują walczyć z przestępczością, doprowadzając przy tym widzów do łez ze śmiechu.

Śledztwo Spensera

Po odbyciu wyroku za przestępstwo, którego nie popełnił, były policjant wychodzi na wolność. Okazuje się, że ktoś zabija mu kolegów. Połączy siły z byłą dziewczyną i zawodnikiem MMA, żeby dojść do sprawcy. Będzie szybko, wściekle i nieraz zabawnie. Reżyser Peter Berg już wielokrotnie udowodnił, że potrafi robić męskie, mocne kino. Szykujcie się więc na niezłą jazdę w towarzystwie Marka Wahlberga, znanej standuperki Ilizy Shlesinger i rapera Posta Malone’a.

The Protector: sezon 3

W trzecim sezonie tego popularnego tureckiego serialu łączącego w sobie elementy fantasy i akcji poznamy dalsze losy sklepikarza, który jest złączony z pewnym artefaktem. Po śmierci ojca musiał przyjąć rolę tytułowego Obrońcy i chronić swoje miasto przed Nieśmiertelnymi.

Spider-Man: Homecoming

Pierwszy solowy film z Człowiekiem Pająkiem należący do MCU. Peter Parker po wydarzeniach przedstawionych w „Wojnie bohaterów” wraca do życia zwykłego nastolatka. Nudzi się, ale niedługo. Zaraz będzie musiał stawić czoła Vulture’owi, atakującemu jego najbliższych.

REKLAMA

Pełna lista piątkowych nowości na Netflix Polska – 6 marca 2020:

 • Paradise PD: sezon 2
 • Guilty
 • I am Jonas
 • Podwójne morderstwo: Cisza białego miasta
 • Śledztwo Spensera
 • The Protector: sezon 3
 • Ugly Delicious: sezon 2
 • Wassup Man GO!
 • The Underclass
 • Spider-Man: Homecoming
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA