REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Netflix ma na ten piątek tylko dwie nowości, ale za to jakie. Lajtowa wersja „365 dni” i młodzieżowi „Zagubieni”

W piątek na Netfliksie pojawią się tylko dwa nowe seriale oryginalne. „The A List”, który po pierwszym sezonie został przejęty od BBC, a także „Sex/Life” - pikantna historia trójkąta miłosnego, która może wywołać burzę większą niż te, które w ostatnich dniach nachodzą nasz kraj.

25.06.2021
9:35
netflix piatek nowosci sex life
REKLAMA

Czerwiec był dobrym miesiącem dla serwisu. Pojawiła się udana kontynuacja „Lupina” czy dobrze przyjęta adaptacja komiksu „Łasuch”. Subskrybenci otrzymali też dwuczęściowy film z serii „Czarodziejka z Księżyca”, a także animację „Smok Życzeń”.

Hitem Netliksa w Polsce był też film akcji z 2019 z Willem Smithem - „Bliźniak” oraz „Legion Samobójców”. Pełną listę nowych tytułów, które dołączyły do biblioteki, znajdziecie pod tym linkiem. W ostatni piątek czerwca pozostały tylko dwie nowości, ale mogą jeszcze sporo namieszać w rankingach tego miesiąca.

REKLAMA

Nowe seriale na Netfliksie, które wyszły w piątek

The A List: Sezon 2

Netflix przejął ten serial od BBC, podobnie jak w przypadku „Lucyfera”, z którego po trzech sezonach zrezygnowała stacja FOX, czy „Rojsta”, którego pierwszy sezon nakręcił zamknięty w Polsce Showmax. Wyemitowane w 2018 roku na BBC iPlayer „The A List” został skasowany również po pierwszym sezonie, ale amerykański serwis streamingowy dostrzegł w nim potencjał. Możliwe, że za sprawą oglądalności, bowiem był też jego dystrybutorem.

1. sezon teen dramy rozgrywał się na obozie młodzieżowym na wyspie. Trafia na nią główna bohaterka Mia grana przez Lisę Ambalavanar. Po pewnym czasie na jaw wychodzą mroczne sekrety i niezwykle umiejętności uczestników letnich wakacji (te z kolei przeradzają się w istny koszmar). Np. Amber potrafi kontrolować umysł osoby, której dotknie. Dochodzi między nią a Mią do ostrych spięć, w końcu ta druga jednoczy pozostałych do powstania przeciwko paranormalnej koleżance.

W drugim sezonie powracają ci sami aktorzy, choć jest jedna zmiana w obsadzie: Jacob Dudman, który grał Deva, został zastąpiony przez Barnaby'ego Tobiasa. Jego twórcami są ponownie Dan Berlinka i Nina Metivier. Jest krótszy od pierwszego – zamiast 13 widzowie dostają 8 odcinków.

Sex/Life

Serial z vibem „365 dni”, ale bez romantyzowania przemocy seksualnej. Po zwiastunie widać z kolei, że będzie tak jakby pochwalał zdradę? Zobaczymy. Jego główna bohaterka Billie Connelly (Sarah Shahi) to matka i żona, która nie jest zadowolona ze swojego życia i wydawać by się mogło – idealnego partnera. Przed ustatkowaniem się dużo imprezowała i była niegrzeczna. Teraz zaczynam tęsknić za dawną sobą.

Wyczerpana opieką nad małymi dziećmi i z nostalgią wspominająca przeszłość Billie zaczyna pisać dziennik i fantazjować na temat namiętnych uniesień ze swoim seksownym byłym chłopakiem Bradem (Adam Demos), którego nigdy nie potrafiła wymazać z pamięci. Im więcej Billie sobie przypomina, tym bardziej zaczyna zastanawiać się nad swoim obecnym życiem — i wtedy właśnie mąż znajduje jej dziennik.

— czytamy w opisie.

„Sex/Life” ma być serialem o miłosnym trójkącie i „prowokacyjnym spojrzeniem na kobiecą tożsamość i pożądanie”. Z pewnością trafi do topki Netfliksa i wywoła kontrowersje. Twórczynią serialu jest Stacy Rukeyser, któa ma na koncie m.in. serial „UnReal: Telewizja kłamie”.

REKLAMA

Lista nowości Netfliksa – 25 czerwca

  • The A List: Sezon 2
  • Sex/Life
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA