REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Netflix szuka pracownika. Pensja? Ponad 1,5 mln zł

Netflix zapłaci nowemu pracownikowi lub pracownicy ponad 1,5 mln zł rocznie. Firma szuka kogoś doświadczonego, kto wykaże się niebywałą dyskrecją i będzie wyróżniał się nadzwyczajną umiejętnością obsługi klientów. Nie chodzi jednak o siedzenie przy telefonie i rozmawianie z użytkownikami platformy.

18.01.2023
16:33
netflix praca
REKLAMA

Zeszły rok nie zaczął się dla Netfliksa dobrze. Po spadku liczby subskrybentów firma postanowiła zwolnić setki pracowników. Z czasem jednak użytkowników zaczęło przybywać i platforma wyszła na swoje. Teraz więc zatrudnia na nowo. Aktualnie poszukuje kogoś, kto wykaże się niebywałą dyskrecją, będzie wyróżniał się nadzwyczajną umiejętnością obsługi klientów, a do tego nie przeszkadza mu wykonywanie służbowych obowiązków w weekendy i święta.

REKLAMA

Kandydaci na stanowisko powinni wyróżniać się samodzielnością i mieć mnóstwo motywacji do pracy. Nie będzie więc łatwo przejść przez sito rekrutacji. Szczególnie biorąc pod uwagę, że konkurencja może być całkiem spora. Pensja może wynieść (w zależności m.in. od doświadczenia) nawet 385 tys. dolarów (niecałe 1,7 mln zł) rocznie.

Netflix szuka pracownika

Praca dla Netfliksa wymaga zamiłowania do podróży. Na tym ma głównie polegać. Firma szuka bowiem stewarda lub stewardesy do swoich prywatnych samolotów. Prócz obsługi pasażerów, do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie sprawdzanie wyposażenia ratunkowego i załadunek samolotu przed wylotem. Według ogłoszenia cały zespół odpowiedzialny za loty:

pomaga Netfliksowi skuteczniej i efektywniej docierać w różne zakątki świata, aby firma mogła kontynuować sprawianie radości ludziom z całego globu.

REKLAMA

Miejsce pracy to San Jose w Kalifornii w pobliżu siedziby Netfliksa w Los Gatos. Pełną treść ogłoszenia znajdziecie na stronie platformy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA