REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Filmy /
 3. Seriale
 4. VOD
 5. Netflix /

Nie tylko „Mank”. Najciekawsze premiery Netfliksa na piątek

Od dziś na Netfliksie możemy obejrzeć długo oczekiwany film Davida Finchera pt. „Mank”, przedstawiający kulisy powstawania jednego z najbardziej kultowych tytułów w historii kina, „Obywatela Kane'a”. Co oprócz tego przygotował serwis na piątek?

04.12.2020
10:16
netflix premiery piatek mank selena
REKLAMA
REKLAMA

Piątek weekendu początek — i to nie byle jakiego, bo mikołajkowego. Jednak zanim odpłyniemy w świat prezentów, czerwonych czapek i christmasowych piosenek, warto zajrzeć do dzisiejszych propozycji Netfliksa. Wśród nich znajdziemy nie tylko długo oczekiwany film Davida Finchera „Mank”, ale również 4. sezon „Big Mouth” i zwariowany komediowy western o przewrotnym tytule „Bracia Sisters”. Co jeszcze przygotował na barbórkowy piątek Netflix?

Netflix Polska: co oglądać w piątek 4 grudnia?

Tytułową bohaterką nowego serialu Netfliksa jest Selena Quintanilla, gwiazda muzyki latynoskiej. Piosenkarka była laureatką Grammy i miała na koncie sprzedanych ponad 60 mln płyt. Jej spektakularna kariera została brutalnie przerwana w 1995 r. przez morderstwo na artystce, którego dopuściła się Yolanda Saldívar, założycielka... fanklubu Seleny. Dwa lata później powstał film o gwieździe z Jennifer Lopez w roli głównej. W serialu Netfliksa w Selenę wcielają się Madison Taylor Baez oraz Christian Serratos.

To zdecydowanie najgorętsza premiera Netfliksa w tym sezonie. Najnowszy film Davida Finchera („Siedem”, „Zodiak”) opowiada o kulisach powstania produkcji, która przeszła do historii kina, czyli „Obywatela Kane'a” Orsona Wellesa. Za nagrodzony Oscarem scenariusz słynnego filmu odpowiadał Herman J. Mankiewicz (Gary Oldman). Oprócz Oldmana w filmie Finchera występują m.in. Amanda Seyfried, Lily Collins i Tom Burke.

Eli i Charlie, czyli tytułowi bracia Sisters ulegają słynnej gorączce złota i wyruszają w podróż do Kalifornii. Obaj mają sporo za uszami, a wędrówka w poszukiwaniu bogactwa z czasem przeradza się w prawdziwy test — nie tylko dla więzi rywalizujących ze sobą braci, ale również dla ich własnego człowieczeństwa. W roli zdeprawowanych bohaterów występują John C. Reilly i Joaquin Phoenix.

Nagrodzony Emmy animowany serial dla dorosłych opowiada o trudach wieku dojrzewania. Początkowo tytuł nie zyskał uznania krytyków, ale po pierwszym sezonie zaskarbił sobie sympatię rzeszy widzów. Do tego stopnia, że Netflix zapowiedział powstanie aż 6 sezonów serialu. Najnowszy z nich, czwarty, od dziś obejrzymy na Netfliksie.

Piątkowe premiery na Netfliksie — pełna lista nowości:

Produkcje oryginalne:

REKLAMA
 • Big Mouth: Sezon 4
 • Selena – serial
 • Nie można inaczej
 • Leyla Everlasting
 • Mank
 • Chmara
 • Róża Bombaju
 • Kapitan Majtas: Mega Odjazdka

Tytuły na licencji:

 • Bracia Sisters

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA