REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Filmy
 3. Seriale
 4. VOD
 5. Netflix

Nie tylko „Mank”. Najciekawsze premiery Netfliksa na piątek

Od dziś na Netfliksie możemy obejrzeć długo oczekiwany film Davida Finchera pt. „Mank”, przedstawiający kulisy powstawania jednego z najbardziej kultowych tytułów w historii kina, „Obywatela Kane'a”. Co oprócz tego przygotował serwis na piątek?

04.12.2020
10:16
netflix premiery piatek mank selena
REKLAMA
REKLAMA

Piątek weekendu początek — i to nie byle jakiego, bo mikołajkowego. Jednak zanim odpłyniemy w świat prezentów, czerwonych czapek i christmasowych piosenek, warto zajrzeć do dzisiejszych propozycji Netfliksa. Wśród nich znajdziemy nie tylko długo oczekiwany film Davida Finchera „Mank”, ale również 4. sezon „Big Mouth” i zwariowany komediowy western o przewrotnym tytule „Bracia Sisters”. Co jeszcze przygotował na barbórkowy piątek Netflix?

Netflix Polska: co oglądać w piątek 4 grudnia?

Tytułową bohaterką nowego serialu Netfliksa jest Selena Quintanilla, gwiazda muzyki latynoskiej. Piosenkarka była laureatką Grammy i miała na koncie sprzedanych ponad 60 mln płyt. Jej spektakularna kariera została brutalnie przerwana w 1995 r. przez morderstwo na artystce, którego dopuściła się Yolanda Saldívar, założycielka... fanklubu Seleny. Dwa lata później powstał film o gwieździe z Jennifer Lopez w roli głównej. W serialu Netfliksa w Selenę wcielają się Madison Taylor Baez oraz Christian Serratos.

To zdecydowanie najgorętsza premiera Netfliksa w tym sezonie. Najnowszy film Davida Finchera („Siedem”, „Zodiak”) opowiada o kulisach powstania produkcji, która przeszła do historii kina, czyli „Obywatela Kane'a” Orsona Wellesa. Za nagrodzony Oscarem scenariusz słynnego filmu odpowiadał Herman J. Mankiewicz (Gary Oldman). Oprócz Oldmana w filmie Finchera występują m.in. Amanda Seyfried, Lily Collins i Tom Burke.

Eli i Charlie, czyli tytułowi bracia Sisters ulegają słynnej gorączce złota i wyruszają w podróż do Kalifornii. Obaj mają sporo za uszami, a wędrówka w poszukiwaniu bogactwa z czasem przeradza się w prawdziwy test — nie tylko dla więzi rywalizujących ze sobą braci, ale również dla ich własnego człowieczeństwa. W roli zdeprawowanych bohaterów występują John C. Reilly i Joaquin Phoenix.

Nagrodzony Emmy animowany serial dla dorosłych opowiada o trudach wieku dojrzewania. Początkowo tytuł nie zyskał uznania krytyków, ale po pierwszym sezonie zaskarbił sobie sympatię rzeszy widzów. Do tego stopnia, że Netflix zapowiedział powstanie aż 6 sezonów serialu. Najnowszy z nich, czwarty, od dziś obejrzymy na Netfliksie.

Piątkowe premiery na Netfliksie — pełna lista nowości:

Produkcje oryginalne:

REKLAMA
 • Big Mouth: Sezon 4
 • Selena – serial
 • Nie można inaczej
 • Leyla Everlasting
 • Mank
 • Chmara
 • Róża Bombaju
 • Kapitan Majtas: Mega Odjazdka

Tytuły na licencji:

 • Bracia Sisters

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA