REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Użytkownicy internetu od T-Mobile mają problemy z Netfliksem. Sprawdź, co zrobić, jeśli dotknęła cię awaria

Zainteresowanie Netfliksem rośnie w Polsce z każdym rokiem. Dlatego nie brakuje firm, które decydują się na współpracę z serwisem. Jedną z nich jest operator komórkowy T-Mobile. Niestety, wielu klientów skarży się od wczoraj na problemy z korzystaniem z Netfliksa poprzez internet T-Mobile.

28.03.2019
9:26
netflix wyniki oglądalności pierwszy kwartał 2019
REKLAMA
REKLAMA

Serwisy VOD w ostatnich kilku latach podbiły Europę. Również w Polsce ich popularność jest coraz większa. Światowym liderem na rynku streamingu jest oczywiście Netflix, choć w naszym kraju firma jeszcze ustępuje kilku konkurentom. Nikt inny nie ma jednak tak dużego potencjału do stałego wzrostu. Dlatego współpraca z platformą staje się ważnym aspektem działalności choćby operatorów komórkowych.

Własną ofertę związaną z Netfliksem ma również T-Mobile. Jej hasło przewodnie to: „Netflix. Oglądaj wszędzie”. Nie brzmi ono jednak zbyt przekonująco w kontekście kłopotów, które od wczoraj mają klienci T-Mobile. Wielu z nich zgłasza problemy związane z korzystaniem z serwisu za pomocą internetu dostarczonego przez operatora. Niektórym Netflix zupełnie nie działa, inni narzekają na ograniczoną płynność połączenia. Część klientów ominęły wspominane problemy, ale to oczywiście żadne pocieszenie dla osób dotkniętych awarią.

Netflix T-Mobile nie działa - co zrobić?

Dwa najbardziej podstawowe sposoby rozwiązania kłopotów z działalnością sieci to odłączenie urządzenia od internetu i ponowne zalogowanie lub wyłączenie routera z prądu i ponowne połączenie po upływie kilku minut. Użytkownicy Netfliksa i T-Mobile mogą również zgłaszać swoją sprawę na oficjalnym czacie z konsultantami operatora. Część klientów donosi, że otrzymali informację o pracach działu technicznego T-Mobile nad rozwiązaniem problemu. Nie dowiedzieli się jednak, kiedy możemy spodziewać się pełnej poprawy sytuacji.

REKLAMA

Co ciekawe, podobna usterka dotknęła wczoraj wieczorem również niektórych subskrybentów Netfliksa korzystających z internetu Orange, Plusa i Netii. Być może mamy więc do czynienia z awarią na większą skalę. Redakcja Rozrywka.Blog skontaktowała się w tej sprawie z Biurem Prasowym T-Mobile. Na ten moment nie otrzymaliśmy jednak żadnej informacji zwrotnej.

Czytaj także: Spotify uruchamia nową wersję konta Premium. Skorzystać z niej będą mogły osoby mieszkające pod jednym adresem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA