REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Netflix zmienił polskie ceny pakietów! Jest taniej... i drożej

Niespodziewanie Netflix zmienił ceny dostępnych pakietów: koszt podstawowego zostanie obniżony, tymczasem subskrybenci Premium muszą liczyć się z podwyżką ceny.

05.08.2021
9:42
netflix taniej ceny zmiana polska
REKLAMA

Stało się: ceny za subskrypcję platformy Netflix uległy zmianie. Oficjalną informację o tzw. planach i ich nowych cenach można znaleźć na podstronie „Centrum pomocy” serwisu. Podobnie jak wcześniej, będą funkcjonować plany Podstawowy, Standard i Premium, zmienią się jednak wymagane opłaty. O ile cena Standardu pozostanie bez zmian, tak koszt Podstawowego zostanie obniżony o 15 proc. (czyli z 34 zł do 29 zł), a Premium, niestety, podwyższony o 15 proc. (czyli z 52 zł do 60zł).

REKLAMA

Netflix taniej – co się zmieniło? Ile kosztuje konto?

Aktualizacja miała miejsce dzisiaj, 5 sierpnia. Na pytanie o to, kiedy cena ulegnie zmianie, odpowiedź brzmi: od kolejnego rozliczenia.

Dokładnie tak, ceny po zmianie wyglądają następująco: plan podstawowy – 29 zł, standardowy – 43 zł, zaś premium – 60 zł. Zmiana jest wdrażana w życie powoli – poprzednia subskrypcja została opłacona jeszcze przed zmianą ceny, ale przy nowym rozliczeniu będzie to jak najbardziej 29 zł

– informuje nas netfliksowa obsługa klienta.

Netflix cennik 2021:

netflix zmienia ceny polska class="wp-image-1767517"
Netflix cena za pakiety
REKLAMA

Netflix abonament: dlaczego zmieniła się cena za subskrypcję?

O wszystkim dotychczasowi subskrybenci zostaną poinformowani pocztą elektroniczną (dokładny termin będzie zależał od cyklu rozliczeniowego). Jak możemy przeczytać w Centrum pomocy: „w ślad za rozszerzeniem katalogu i wprowadzeniem nowych funkcji mogą pójść zmiany planów i cen. Modyfikacja planów i cen może również następować w reakcji na zmiany lokalnych warunków rynkowych, takich jak wysokość podatków czy inflacja. Gdy zmieniamy plany lub ceny, jednocześnie pracujemy nad poprawą jakości korzystania z serwisu Netflix i nad dodaniem nowych wyjątkowych tytułów dla naszych użytkowników z całego świata”.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA