REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Seriale Netfliksa: "The Crown" i "The Get Down" coraz bliżej. Zobacz zwiastuny nadchodzących produkcji

Wczorajsze wystąpienie CEO Netfliksa, Reeda Hastingsa, przyniosło nie tylko informację na temat wejścia Netfliksa do ponad 100 krajów (w tym także do Polski, o czym już na pewno wiecie), ale także wiadomości na temat nowych produkcji platformy. Choć wiedzieliśmy o tym, że szykują się nowe seriale, nie widzieliśmy zapowiedzi części z nich. Te pokazano wczoraj obecnym w Las Vegas. Dziś możemy obejrzeć je w Sieci.

07.01.2016
10:29
Seriale Netfliksa: "The Crown" i "The Get Down" coraz bliżej. Zobacz zwiastuny nadchodzących produkcji
REKLAMA
REKLAMA

Dwiema interesującymi produkcjami, które zagoszczą w serwisie będą "The Crown" i "The Get Down". "The Crown" to serial, który opowie o królowej Elżbiecie II. Pierwszy sezon serii liczyć będzie 10 odcinków. Scenariusz "The Crown" powstał na podstawie sztuki teatralnej "The Audience", w której główną rolę zagrała wspaniała Helen Mirren. Pierwsza seria "The Crown" opowiadać będzie między innymi o koronacji Elżbiety II i o początkach panowania królowej. Serial ma być pełną intryg produkcją, która pokaże polityczną rywalizację o wpływy. W główną rolę w "The Crown" wcieliła się Claire Foy. Za scenariusz produkcji odpowiada Peter Morgan.

Drugim serialem, który przyznam szczerze już kilka miesięcy temu skradł mi serce, jest "The Get Down". "The Get Down" będzie musicalem, który przeniesie nas w lata 70. do Stanów Zjednoczonych, a konkretnie do Nowego Jorku. Reżyserem serialu jest Baz Luhrmann, którego znamy z filmów takich jak "Moulin Rouge!" i "Wielki Gatsby". Serial opowie o nastolatkach z Bronksu, którzy wkraczają w fascynujący świat nowych brzmień. To właśnie tam wśród ludzi, których pasją był taniec i muzyka narodził się punk, hip-hop czy prawdziwe disco. W "The Get Down" wystąpią między innymi Justice Smith, Skylan Brooks czy Mamoudou Athie. Pierwszy sezon serialu będzie liczył 13 odcinków.

REKLAMA

Obie produkcje zobaczymy jeszcze w tym roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA