REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix

Najpopularniejsze w Polsce: te tytuły oglądaliśmy na Netfliksie

Jak co tydzień sprawdzamy, jakie filmy i seriale Polacy oglądali w serwisie Netflix. Zobaczcie, czy „Prokuratorowi" udało się utrzymać wysoką pozycję, jaką zajął w zeszłym tygodniu. 

13.02.2021
11:00
Najpopularniejsze w Polsce: te tytuły oglądaliśmy na Netfliksie
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Netflix top 10: co Polacy oglądali w serwisie?

10. Nowiny ze świata (nowość na liście)

netflix aktualizacja class="wp-image-492013"

Paul Greengrass dostarczył na western z Tomem Hanksem w roli głównej. I sama już osoba głównego aktora powinna wystarczyć, aby mieć przekonanie, że film trafi na listę najpopularniejszych produkcji Netfliksa. Przynajmniej w tym tygodniu. Bo choć wynik nie jest fenomenalny, to droga na szczyt cały czas jest otwarta.

Wynik: 14 punktów

8. Riverdale (powrót na listę)

riverdale sezon 5 Netflix zwiastun class="wp-image-471454"

„Riverdale” pojawia się od czasu do czasu w tym zestawieniu, raczej zajmując niskie pozycje, ale i tak warte jest podkreślenia, że serial jest ogromnym sukcesem. Choćby dlatego, że udaje mu się wspiąć na tę listę, mimo że trwa właśnie już jego 5. sezon!

Wynik: 16 punktów

8. Psi Patrol (powrót na listę)

netflix top 10 polska class="wp-image-484414"

Mój ulubieniec w tym rankingu. Jak widać dzieciaki mają duży wpływ na to, co jest grane na Netfliksie. Już kolejny raz „Psi patrol” jest jednym z najpopularniejszych seriali tygodnia.

Wynik: 16 punktów

7. Czarna plaża (nowość na liście)

Film Netfliksa, który z pewnością jest pokłosiem popularności „Domu z papieru” i silnego inwestowania w hiszpańskojęzyczne produkcje. Siła tych tytułów nie jest może trudna do zrozumienia, ale może zaskakiwać, bo wygląda na to, iż niepotrzebna jest ani specjalna akcja marketingowa, ani przesadnie zachęcający opis fabularny. Algorytmy Netfliksa zapewne doskonale wiedzą, jak dopasować odpowiednią produkcję do gustów.

Wynik: 20 punktów

5. Król Artur: Legenda miecza (nowość na liście)

Król Artur: Legenda miecza class="wp-image-87489"

Guy Ritchie, choć jego film ma już na karku prawie 4 lata, cały czas ekscytuje widzów Netfliksa. Nie ma się zresztą co dziwić. To obraz, który łączy ze sobą jedną z najważniejszych opowieści w historii Europy. I choć nie jest idealny, ogląda się go świetnie.

Wynik: 25 punktów

5. Lupin (spadek o jedno miejsce)

lupin serial class="wp-image-488455"

Powoli kończy się szał na „Lupina”. Oczywiście trudno się dziwić, skoro produkcja tak długo utrzymywała się na tej liście. Tomasz Gardziński w zeszłym tygodniu słusznie pisał, że tylko największe hity są w stanie pobić wynik, jaki udało się wypracować temu serialowi.

Wynik: 25 punktów

4. Space Sweepers (nowość na liście)

space sweepers recenzja opinie netflix class="wp-image-492538"

Azjatyckie kino science-fiction skradło serca widzów, choć jeśli wierzyć Rafałowi Christowi i jego recenzji (a ja mu wierzę), to film daleki jest od ideału. Nie jestem tym zanadto zaskoczony, bo wiem, że ten gatunek cieszy się nad wyraz dużą popularnością wśród widzów VOD. Być może gdyby kina były otwarte, dostawalibyśmy więcej tego typu widowisk, a tak jesteśmy zdani na streaming.

Wynik: 38 punktów

2. Firefly Lane (awans o 7 miejsc)

firefly lane recenzja opinia class="wp-image-490420"

Prosta opowieść o wielopokoleniowej przyjaźni musiała ująć widzów, skoro awans, był aż tak gwałtowny. Jako osoba pamiętająca Sarę Chalke ze świetnej produkcji komediowej „Scrubs”, mogę temu, co się tu stało, tylko przyklasnąć.

Wynik: 51 punktów

2. Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 (awans o 4 miejsca)

 class="wp-image-246259"

Może nie wszyscy lubili (serio, krytyka była naprawdę ostra), ale każdy chciał zobaczyć. Nie inaczej jest na Netfliksie. Mimo tego, że już wszyscy powiedzieli o tej produkcji wszystko, ląduje ona na drugim miejscu i to w dodatku po całkiem niezłym starcie w zeszłym tygodniu. Jak widać nostalgia za dawnym kinem trwa w najlepsze.

Wynik: 51 punktów

1. Prokurator (ta sama pozycja)

 class="wp-image-56249"

Polacy kochają rodzime produkcje. To prawda stara jak VOD i nie ma się co dziwić, że i w tym tygodniu „Prokurator” utrzymał się na tak wysokiej pozycji. Ba! Nie dość, że 7 dni temu awansował o 7 pozycji, to teraz utrzymuje swoje pierwsze miejsce. Wychodzi na to, że Netflix rozbił bank, sprowadzając do swojej biblioteki produkcje TVP.

REKLAMA

Wynik: 56 punktów

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA