REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Netflix pokaże serial o "tłustej Patty", która zamieniła się w "laskę". Zobacz zapowiedź Insatiable

Za niecały miesiąc na Netfliksie obejrzymy nowy serial dla młodzieży. Insatiable to produkcja, która opowie o "tłustej Patty", która uwielbiała się obżerać, ale w wyniku serii niefortunnych zdarzeń stała się... laską. Teraz dziewczyna zamierza zemścić się na swoich kolegach i koleżankach ze szkoły.

19.07.2018
20:02
Netflix pokaże serial o grubasce, która zamieniła się w laskę. Zapowiedź Insatiable
REKLAMA
REKLAMA

Patty jest wkurzona i chce sprawiedliwości. A raczej zemsty za te wszystkie lata poniżania i wyśmiewania jej otyłości. Teraz schudła, jest śliczna i budzi podziw. Zamierza to wykorzystać, aby zagrać na nosie tym, którzy z niej szydzili. Fabuła serialu Insatiable brzmi w teorii całkiem zabawnie, ale w praktyce nie do końca jestem fanką takich "chwytów".

Serial wygląda jak komedia dla nastolatków, która z jednej strony kpi z gatunku high school drama, a z drugiej sama wpada w jego sidła.

Mam nadzieję, że Insatiable nie podzieli losu Heathers, produkcji którą można aktualnie oglądać na HBO GO, bo wtedy naprawdę zacznę wieścić śmierć gatunku teen drama. Na razie czekam na 1. sezon serialu o Patty. Z dużymi wątpliwościami, które być może zostaną rozwiane.

REKLAMA

Premiera Insatiable już 10 sierpnia tego roku w serwisie Netflix.

Insatiable plakat class="wp-image-184384"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA