REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Już dziś zobaczysz 3 sezon New Amsterdam. Serial podbił serca widzów

3 sezon serialu New Amsterdam wreszcie w Polsce. Gdzie obejrzeć nowe odcinku serialu o najstarszym szpitalu publicznym w Stanach Zjednoczonych?

13.10.2021
16:53
new amsterdam sezon trzeci gdzie ogladac
REKLAMA

Sezon 3 New Amsterdam wreszcie można oglądać także w Polsce. Opowieść o Maksie Goodwinie, niekonwencjonalnym lekarzu, który nie spocznie, póki nie uzdrowi amerykańskiej służby zdrowia (serio, ma nawet pomysł na to, jak rozwiązać kryzys opioidowy w Stanach), podbiła serca Polaków i zdobyła rzeszę fanów w naszym kraju. Teraz ci fani mogą wreszcie otwierać szampana i robić się na bóstwo przed ponownym spotkaniem z przystojnym lekarzem i resztą personelu wymarzonego szpitala. Najnowsze odcinki serialu można będzie co tydzień śledzić na Fox.

REKLAMA

New Amsterdam sezon 3 - premiera

Przyzwyczailiśmy się do tego, że Maxa Goodwina nic nie jest w stanie pokonać. Ani rak, który niszczy jego ciało w pierwszym sezonie, ani śmierć żony, która cieniem kładzie się na jego duszy w drugim. On, jak na superbohatera przystało, zawsze znajdzie sposób, by pomóc tym, którzy wylądowali pod jego opieką. W nowym sezonie doktor stanie jednak przed nowym wyzwaniem, którego skala wykracza nie tylko poza codzienne problemy większości szpitali, ale i problemy samej Ameryki. Przed pandemią,

Koronawirus nie oszczędził szpitala. Pandemia przedarła się przez niego jak pożar, kompletnie zmieniając życie części bohaterów, robiąc spustoszenie w zaopatrzeniu szpitali w całym Nowym Jorku i zbierając krwawą ofiarę wśród pacjentów i personelu. Sezon rozpoczyna się już po pierwszym szoku i największej fali zachorowań, w momencie, gdy trzeba stawił czoło konsekwencjom katastrofy, a poruszany w nim tematy będą jeszcze bliższe i lepiej znane widzom niż do tej pory.

REKLAMA

New Amsterdam sezon 3. Nowe odcinki pojawią się na kanale Fox i będą prezentowane co tydzień w każdą środę od 13 października o 22:00. Powtórki będzie można zobaczyć w piątki o 21:05.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA