REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

3. sezon serialu „Szpital New Amsterdam” po raz pierwszy w Polsce już w październiku!

Wtem! Już 13 października polscy fani serialu „Szpital New Amsterdam” będą mogli zapoznać się z pierwszym odcinkiem 3. sezonu! Premiera odbędzie się na kanale FOX, kolejne odcinki obejrzymy tam w tygodniowych odstępach.

09.09.2021
17:39
new-amsterdam sezon 3 premiera fox polska szpital
REKLAMA

Polacy zwariowali na punkcie „Szpitala New Amsterdam”. Jeszcze całkiem niedawno ten medyczny serial był największym hitem Netflix Polska, a w TOP 10 najpopularniejszych produkcji odcinkowych utrzymywał się niebywale długo. W serwisie są obecnie dostępne dwa pierwsze sezony, a w marcu w zagranicznej telewizji zadebiutował pierwszy epizod 3. serii. Musieliśmy sobie trochę poczekać, zanim po raz pierwszy pojawi się również w Polsce, ale cała ta cierpliwość już wkrótce zostanie wynagrodzona. A wszystko dzięki kanałowi FOX.

REKLAMA

Już 13 października – i wyłącznie na FOX – swoją premierę będzie miał 3, sezon „Szpitala New Amsterdam”.

REKLAMA

Nowe odcinki opowiedzą o dalszych losach doktora Maksa Goodwina i jego nowojorskiej, pełnej optymizmu i zaangażowania w zrewolucjonizowanie opieki zdrowotnej ekipy. Premiery kolejnych odcinków serii będą odbywać się w każdą środę o godz. 22:00.

3. sezon „Szpitala New Amsterdam” składa się z czternastu godzinnych odcinków. Na drodze lekarzy stanie m.in. globalna pandemia COVID-19. Będziemy świadkami ich zaciekłej walki na froncie z koronawirusem, poznamy też szpitalną perspektywę sytuacji, której wszyscy doświadczyliśmy.

„Szpital New Amsterdam”: premiera 3. sezonu serialu już 13 października na kanale FOX.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA