REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nick Fury może wrócić w Spider-Man: Far From Home. Sugeruje to Samuel L. Jackson

Wygląda na to, że Nick Fury na dłużej wraca do MCU. Samuel L. Jackson potwierdził, że ponownie wcieli się w agenta T.A.R.C.Z.Y. Aktor prawdopodobnie pojawi się w filmie Spider-Man: Far From Home.

11.07.2018
20:54
Nick Fury MCU
REKLAMA
REKLAMA

Jeszcze kilka miesięcy temu fani adaptacji komiksów Marvela mogli się zastanawiać, gdzie się podział Nick Fury. Jednooki agent regularnie pojawiał się w kinowych produkcjach MCU, z których ostatnią był film Avengers: Czas Ultrona. Od tamtej pory fani snuli przypuszczenia na temat tego, czym Nick zajmował się podczas wydarzeń z następnych odsłon. Grana przez Samuela L. Jacksona postać wróciła w Avengers: Wojnie bez granic, ale dopiero w scenie po napisach. I niemal natychmiast poniosła śmierć, której powodem była decyzja Thanosa o pozbyciu się połowy populacji wszechświata.

Nie ma jednak powodów do obaw, bo Nick Fury powróci w następnych filmach Marvela.

Były szef T.A.R.C.Z.Y. będzie jednym z głównych bohaterów w Captain Marvel. Akcja filmu toczyć się będzie w latach 90., a więc nawet kilkanaście lat przed wydarzeniami z pierwszych produkcji MCU. TO wymaga zaprezentowania młodszej wersji Nicka, więc twórcy zdecydowali się na komputerową modyfikację wyglądu postaci. O wynikach pracy speców od efektów przekonamy się 8 marca 2019 r., kiedy to Captain Marvel trafi do kin.

Jednak to nie jedyny nadchodzący film Marvela, w którym ponownie zobaczymy jednookiego bohatera. Samuel L. Jackson zamieścił na Instagramie kilka zdjęć jednoznacznie sugerujących, że znowu wciela się w postać Fury’ego. Nie chodzi tu o Captain Marvel, bo zdjęcia do tego tytułu zakończono w ubiegły piątek. Na opublikowanych fotografiach widać elementy charakteryzacji oraz przepaskę na oko, którą Nick nosił w poprzednich filmach.

To oznacza, że na ekrany wróci starszy Nick Fury.

REKLAMA

Najprawdopodobniej zobaczymy go w filmie Spider-Man: Far From Home, którego premierę zaplanowano na 5 lipca 2019 r. Świadczy o tym choćby fakt, że Jackson udostępnił fotografie z terenu Wielkiej Brytanii, gdzie niedawno rozpoczęto zdjęcia właśnie do tej produkcji. W sieci pojawiło się nawet pierwsze nagranie z planu.

Zanosi się więc na to, że także Nick wróci do życia w Avengers 4. Na razie nie ma jednak żadnych oficjalnych informacji na temat jego udziału w tym filmie czy w Spider-Man: Far From Home.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA