REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Premiera serialu Nielegalni już dziś w odkodowanym Canal+. Gdzie jeszcze można oglądać serial?

Nowy serial Canal+, Nielegalni, to jedna z najbardziej wyczekiwanych tegorocznych produkcji. Serial będzie można już dzisiaj zobaczyć na antenie stacji.  Produkcję na podstawie twórczości Vincenta V. Severskiego będzie również można obejrzeć w Internecie.

21.10.2018
10:00
nielegalni gdzie obejrzeć
REKLAMA
REKLAMA

Canal+ od dawna dostarcza polskim widzom doskonałe produkcje serialowe. Belfer i Kruk. Szepty słychać po zmroku już zostały uznane za jedne z najlepszych polskich seriali w ostatnich latach. Czy to samo spotka Nielegalnych? Nowy serial to adaptacja bestsellerowej powieści byłego funkcjonariusza Agencji Wywiadu, który swoje książki pisze pod pseudonimem Vincent V. Severski.

Jak podkreślają twórcy serialu, pisarz był od samego początku zaangażowany w proces produkcji. Dzięki jego wsparciu Nielegalni mają pokazać działalność polskich szpiegów z prawdziwej, ale i emocjonującej strony. Superprodukcja była kręcona w kilku miejscach Europy, w tym Mińsku i Sztokholmie.

Nielegalni Canal+ opowiadają historię działalności tajnej komórki szpiegowskiej zwanej wydziałem Q.

Główny bohater serialu, Konrad Wolski jest szefem tego wydziału. Dowie się o planowanym zamachu na terytorium Szwecji. Udaremnienie ataku terrorystycznego będzie jednak tylko częścią tej skomplikowanej układanki, która zagrozi najwyższym polskim władzom, w tym Prezydentowi RP.

W związku z premierą serialu Canal+ zorganizował szeroko zakrojoną akcję promocyjną. Oficjalna premiera Nielegalnych nastąpi dopiero dzisiaj wieczorem. Na antenie Canal+ wyemitowane zostaną dwa pierwsze epizody. Z tej okazji odkodowany zostanie główny kanał telewizyjny platformy nc+. Abonenci nc+ otrzymali jednak od firmy możliwość wcześniejszego zapoznania się z Nielegalnymi.

Pierwsze trzy odcinki zostały dla nich udostępnione już w sobotę 20 października o godzinie 18:00 za pomocą nc+ GO oraz nc+ GO TV i w kolekcjach Canal+ VOD 4K oraz Canal+ VOD. Warto jednak pamiętać, że oferta dotyczy tylko abonentów posiadających opcję dodatkową osiem kanałów Canal+. Na nc+ GO i nc+ GO TV z tygodniowym wyprzedzeniem będzie można także zobaczyć kolejne odcinki Nielegalnych.

REKLAMA

Dodatkowo przez pierwszy tydzień, od 22 października, premierowy odcinek serialu dostępny będzie na stronie nielegalni.canalplus.pl. Pierwsze trzy odcinki Nielegalnych znajdą się również w ramach oferty Player+. Dzięki tym zabiegom pierwszy odcinek produkcji będzie mogła zobaczyć cała Polska.

Nielegalni: premiera dwóch pierwszych odcinków serialu już dzisiaj o 21:30 na antenie Canal+. Kolejne odcinki będą pojawiały się na kanale co tydzień.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA