REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Czarna Pantera to tylko jedna z wielu nowości na Disney+. Sprawdź wszystkie zapowiedzi na luty

Lutowe zapowiedzi na Disney+ zapowiadają się ciekawie. Już pierwszego dnia pojawi się najnowsza produkcja Marvel Studios – "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu", a to dopiero początek. Jakie premiery czekają nas w lutym?

24.01.2023
15:44
czarna pantera nowosci w lutym disney+
REKLAMA

W styczniu na Disney+ pojawił serial "Witamy w Chippendales", a także "Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja" oraz "Skarb narodów: Na skraju historii" – odcinków tych dwóch produkcji nie zabraknie również w lutym. Kolejny miesiąc na Disney+ będzie obfitował w równie gorące premiery. Co w lutym przygotował dla nas serwis?

REKLAMA

Zapowiedzi Disney+ na luty 2023 roku: "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu"

Mimo że film "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu" w kinach zadebiutował całkiem niedawno, bo w listopadzie 2022 roku, to już w lutym będzie można obejrzeć go na Disney+. W najnowszej części, po śmierci króla T’Challi, zagrożonej Wakandy będą bronić Shuri, M’Baku, Okoye i Dora Milaje, wraz z królową Ramondą na czele. Połączenie sił z War Dog Nakią i Everettem Rossem może się okazać kluczem do zwycięstwa.

Premiera 1 lutego 2023 roku.

Marvel - zwiastun filmu "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu"

Rodzina Dumnych. Głośniej i dumniej

Serial animowany opowiada historię czternastolatki Penny, która w swoim nastoletnim życiu będzie mierzyć się ze współczesnymi wyzwaniami, jak wszechobecni influencerzy w sieci czy jej koleżanka, która uważa, że wszystko wie najlepiej. Dziewczynce nie pomogą w tym całym galimatiasie jej hormony. Na szczęście na wszelkie problemy zawsze gotowa zaradzić jest ukochana babcia oraz przyjaciele Penny.

Premiera 1 lutego 2023 roku.

Disney+ - zwiastun serialu "Rodzina Dumnych. Głośniej i dumniej"

Mistrzowie kuchni w dziczy

Wśród premier nie zabraknie również kulinarnych potyczek. Tutaj dwóch światowej klasy szefów kuchni nie będzie gotować w pięciogwiazdkowych restauracjach, a na pustyni, gdzie będą musieli znaleźć odpowiednie składniki i stworzyć wyjątkowe danie, które mogłoby być pozycją w menu najlepszej restauracji.

Premiera 1 lutego 2023 roku.

Hulu - zwiastun programu "Mistrzowie kuchni w dziczy"

Randka Carla

"Randka Carla" to produkcja Pixar Animation Studios i kontynuacja serii krótkometrażowych filmów o Dugu i jego pełnych humoru przygodach, które widziane są jego oczami. W tej części zobaczymy także Carla, który będzie próbował swoich sił w randkowaniu.

Premiera 10 lutego 2023 roku.

Disney+ - zwiastun filmu "Dug Days"

Morderca na kampusie

Serial dokumentalny skupia się na losach szóstki studentów amerykańskich college’ów, których marzenia zostały przerwane brutalnymi morderstwami i stały się koszmarem dla ich rodzin.

Premiera 15 lutego 2023 roku.

Hulu - zwiastun serialu "Morderca na kampusie"

Zabójcza sieć

Internet ma swoje tajemnice oraz bariery, które nie są nie do przejścia. Jest też kolejnym narzędziem, dzięki któremu można wytropić sprawców tajemniczych morderstw. Serial przedstawia działania internetowych detektywów, którzy dzięki cyfrowym śladom stóp, bazom danych DNA i sile mediów społecznościowych, są w stanie rozwikłać nawet najbardziej zagmatwaną zagadkę.

Premiera 22 lutego 2023 roku.

Rozterki Fleishmana

Toby, rozwiedziony czterdziestolatek, postanawia spróbować swoich sił na portalach randkowych, aby odnaleźć swoją nową miłość. Jego przygoda z randkowaniem kończy się, gdy okazuje się, że jego była żona Rachel zniknęła, zostawiając go z dwójką dzieci. Aby rozwikłać zagadkowe zniknięcie byłej żony, Toby będzie musiał najpierw rozgryźć, co poszło nie tak w ich małżeństwie.

Premiera 22 lutego 2023 roku.

FX - zwiastun serialu "Rozterki Fleishmana"

Daleka północ

Sitcom przedstawia perypetie rodziny Tobinó, mieszkającej na Alasce. Samotny ojciec Beef stara się robić wszystko, aby utrzymać przy sobie swoje dzieci – Wolfa, Hama, Moona i artystyczną Judy, która od łodzi rybackiej woli lokalne centrum handlowe i poszukuje wskazówek na temat swojej matki. Dziewczyna szuka pomocy u nowej szefowej i wyimaginowanej przyjaciółki Alanis.

Premiera w lutym 2023 roku.

Wu-Tang: An American Saga

Miniserial opowiada historię zespołu Wu-Tang Clan oraz Bobby’ego Diggsa, znanego jako RZA, który chcąc zerwać z handlem narkotykami, postanawia połączyć kilkunastu czarnoskórych mężczyzn o podobnej do jego przeszłości i zacząć tworzyć muzykę, która na stałe zapisała się na hip hopowych kartach historii.

REKLAMA

Premiera w lutym 2023 roku.

Hulu - zwiastun serialu "Wu-Tang: An American Saga"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA