REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Co słychać na Deezerze? 12.08.2013

Polecane pozycje i playlisty, nowości, najlepsze wg. edytorów polskiego Deezera. Od teraz na łamach sPlay znajdziecie krótki, cotygodniowy przegląd piosenek/albumów/artystów polecanych i promowanych przez Deezer.

12.08.2013
16:31
Co słychać na Deezerze? 12.08.2013
REKLAMA

Deezer10

REKLAMA

Co tydzień zmieniana lista przebojów wg. edytorów Deezera. Mamy utwory polskie i zagraniczne, głównie nowe single takich wykonawców i zespołów jak Placebo,  Blue Cafe, John Legend i Dream Theater. Szybka powtórka dla tych, którzy lubią być na bieżąco.

Polecani artyści i tytuły

Bad Religion - z okazji dzisiejszego koncertu w warszawskiej Stodole, serwis zachęca nas do zapoznania się z dyskografią legendarnej punk-rockowej grupy. A jest tego mnóstwo, jest czego słuchać!

Margaret "All I Need"

debiutancka EP autorki hitu "Thank You Very Much", o której już zdarzyło nam się napisać.

The Vaccines "Melody Calling"

brytyjska indierockowa formacja pracuje nad trzecim pełnym krążkiem, który ma się ukazać wiosną 2014 roku. Jeszcze wcześniej usłyszymy krótką EP "Melody Calling", promowaną takim właśnie singlem

The Civil Wars "The Civil Wars"

 amerykański folk-rockowy duet wydał swój drugi album, i z tytułem się nie wysilił. Mimo że pierwszy album ukazał się na początku 2011, to publiczność masowa usłyszała o nich znacznie później, i to za sprawą Taylor Swift, z którą wykonali singiel "Safe & Sound", który promował film "Igrzyska Śmierci". Posłuchajcie co sami mają do zaoferowania.

REKLAMA

Jay Sean "Neon"

czwarty album Brytyjczyka, określanego swego czasu jako największego konkurenta Ushera na rynku męskiego R&B. Na jego albumie pojawili się m.in. Busta Rhymes i Rick Ross.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA