REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Co nowego na Netfliksie? Serwis dodał aż dwa mroczne tytuły science fiction

Dziś na Netfliksie będzie międzynarodowo – premiera tureckiego serialu, drugiego sezonu amerykańskiego reality show czy chińskiego filmu science fiction. Jedno jest pewne – będzie w czym wybierać.

02.12.2022
14:05
netflix nowosci
REKLAMA

W zeszłym tygodniu Netflix podbiła rewelacyjna "Wednesday", której temat nadal nie schodzi z ust. Widzowie i widzki prawdopodobnie z niecierpliwością czekają również na równie gorący tytuł – "Wiedźmina: Rodowód krwi". W międzyczasie jednak warto zapoznać się z nowościami Netfliksa, które pojawią się dzisiaj na platformie.

REKLAMA

Nowości Netfliksa: "Firefly Lane": sezon 2.

Fani i fanki serialowej adaptacji książki Kristin Hannah o tym samym tytule po niemal dwóch latach doczekali się premiery pierwszej części drugiego sezonu historii o dwóch przyjaciółkach – Tully (Katherine Heigl) oraz Kate (Sarah Chalke). Poznajemy początkowo nastolatki, a później dojrzałe kobiety, które dziś po czterdziestce, a mimo to ich więź jest równie mocna, jak przed laty.

Pierwszy sezon zostawił nas z mocnym cliffhanger’em. Czy w nowej serii przyjaźń Tully i Kate będzie zagrożona?

Netflix - zwiastun pierwszej części drugiego sezonu "Firefly Lane"

Gorąca głowa

Jeśli tureckie seriale kojarzycie jedynie z tym, że oglądają je wasze babcie, to możecie być zaskoczeni. Bo ten serial ma w sobie więcej akcji niż "Przysięga", "Zakazana miłość" i "Wspaniałe stulecie" razem wzięte. Rozgrywa się on w dystopijnym świecie, gdzie poprzez rozmowy rozprzestrzenia się epidemia. Pewien lingwista odporny na tę chorobę, ścigany jest przez despotyczną instytucję.

Netflix - premiera pierwszego sezonu serialu "Gorąca głowa"

Moje nieortodoksyjne życie: sezon 2.

Wraca serial, który pozwoli nam obserwować codzienne życie prezeski Elite World Group oraz byłej członkini ultraortodoksyjnej społeczności żydowskiej – Julii Haart. Poznamy również perypetie i dylematy jej dzieci, które wychowywane są w ortodoksyjny sposób, a mimo to – w zgodzie ze współczesnym światem.

Netflix - zwiastun pierwszego sezonu serialu "Moje nieortodoksyjne życie"

Kochanek Lady Chatterley

Piąta już adaptacja książki D. H. Lawrence’a o tym samym tytule. Dzieło, które po raz pierwszy wydane zostało przeszło sto lat temu, opowiada historię Lady Chatterley, żony sparaliżowanego od pasa w dół Sir Clifforda Chatterley’a, która wdaje się w romans z Oliverem Mellorsem – gajowym z wiejskiej posiadłości małżeństwa.

Jeśli nie zachęca was fabuła, a jesteście fanami serialu "The Crown", to warto obejrzeć ten film chociażby dla samej Emmy Corrin, która w czwartym sezonie wcieliła się w księżniczkę Dianę.

Netflix - zwiastun filmu "Kochanek Lady Chatterley"

Wojownicy przyszłości

Tym razem propozycja science fiction prosto z Hongkongu. Grupa żołnierzy ma tylko kilka godzin, aby ocalić swoje miasto przed unicestwieniem przez niszczycielską roślinę, którą przyniósł na Ziemię meteoryt.

Netflix - zwiastun filmu "Wojownicy przyszłości"

Scrooge: Opowieść wigilijna

REKLAMA

Animowana wersja klasycznej, świątecznej opowieści o samolubnym skąpcu Scrooge’u, którego w wigilijny wieczór nawiedza duch jego wspólnika – Marleya. Mężczyzna ma szansę zmienić swoją przyszłość, mierząc się ze swoją przeszłością.

Netflix - zwiastun filmu "Scrooge: Opowieść wigilijna"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA