REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Mroczny serial sensacyjny i hity z całego świata. Sprawdzamy dzisiejsze nowości Netfliksa

Na niezbyt sprzyjającą pogodę Netflix jak co tydzień znajduje dobre rozwiązanie i utwierdza w przekonaniu, że czasem naprawdę warto zostać w domu. Do serwisu wpadło kilka nowości, które aż proszą, żeby w deszczowy wieczór usiąść przed ekranem i w końcu zacząć weekend. Wśród premier zachęca najbardziej mroczny hiszpański serial, w którym gra aktor znany ze "Szkoły dla elity", a tego nie tylko fani serialu nie mogą przegapić.

19.05.2023
9:03
Mroczny serial sensacyjny i hity z całego świata. Sprawdzamy dzisiejsze nowości Netfliksa
REKLAMA

Kolejny tydzień maja powoli dobiega końca, co z pewnością cieszy, bo, jak co piątek, do serwisu wpadła porcja nowości. Wśród nich mroczny hiszpański serial, ale także dwa nowe emocjonujące sezony reality show i bollywoodzki film z nietypowym śledztwem w roli głównej.

REKLAMA

Jeśli chodzi o zeszły tydzień, z pewnością warto nadrobić chociażby koreański serial "Black Knight", który, tak jak przypuszczałam, wspiął się na podium i znajduje się obecnie na 2. miejscu wśród najpopularniejszych seriali serwisu Netflix.

Nowości serwisu Netflix: "Niema cisza"

Miejmy nadzieję, że najnowszy, mroczny serial sensacyjny udowodni, że Hiszpanie po prostu robią to dobrze. "Niema cisza", który już dzisiaj zadebiutował w serwisie Netflix, to historia Sergio, który przestał mówić w dniu, kiedy zamordował swoich rodziców. Po sześciu latach od makabrycznego wydarzenia, lekarka psychiatrii, chcąc odkryć, co wydarzyło się naprawdę, stosuje w tym celu nietypowe metody. W roli głównej pojawił się Aron Piper, aktor dobrze znany z serialu "Szkoła dla elity".

Netflix: zwiastun serialu "Niema cisza"

Selling Sunset: sezon 6

W kolejnym, 6. już sezonie programu "Selling Sunset", ponownie spotkamy się z elitarnymi agentami nieruchomości z Oppenheim Group, którzy zajmują się sprzedażą wyjątkowych, luksusowych posiadłości bogatym klientom z Los Angeles. Tam, gdzie liczą się znajomości, znajdą się często problemy. A tych w "Selling Sunset" nie brakuje.

Netflix: zwiastun 6. sezonu programu "Selling Sunset"

Młodzi i sławni Afrykanie: sezon 2

W 2. sezonie programu "Młodzi i sławni Afrykanie" po raz kolejny będziemy świadkami pracy, imprez, kłótni i przede wszystkim flirtów grupy znanych i bogatych gwiazd. A wszystko to skupi się w jednym miejscu - w Johannesburgu, największym mieście Południowej Afryki. 

Netflix: zwiastun 2. sezonu programu "Młodzi i sławni Afrykanie"

Owoc niezgody

REKLAMA

Ten nietypowy indyjski film opowiada historię ambitnej policjantki, rozpoczynającej równie nietypowe śledztwo w sprawie jackfruitów, cennych owoców, które zniknęły z ogrodu pewnego polityka. Pozornie kuriozalne dochodzenie skręca jednak w nieoczekiwaną stronę. 

Netflix: zwiastun filmu "Owoc niezgody"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA