REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Kontynuacja hitowego serialu jest już na Netfliksie. Co nowego wpadło do serwisu?

Początek weekendu na Netfliksie zwykle zwiastuje nowości i tym razem nie będzie inaczej. Do serwisu wpadnie bowiem kontynuacja jednego z hitów platformy, a także kulinarny program i film dokumentalny.

04.08.2023
18:00
Kontynuacja hitowego serialu jest już na Netfliksie. Co nowego wpadło do serwisu?
REKLAMA

Od wczoraj w serwisie Netflix można oglądać 2. sezon serialu "Heartstopper" oraz finałową część 2. sezonu serialu "Prawnik z lincolna". Oprócz najważniejszych nowości tego tygodnia na platformę wpadło także kilka innych produkcji, w tym serial dokumentalny "Ostatnie chwile Mario Biondo" oraz polski film akcji "Operacja: Soulcatcher". Dziś do puli premier dołączą także program kulinarny, film dokumentalny oraz długo wyczekiwana kontynuacja hitowego serialu.

REKLAMA

Nowości serwisu Netflix na piątek: "Nailed It!: Wielkie wyzwanie"

"Nailed It!: Wielkie wyzwanie" to spin-off programu "Nailed It!". Program kulinarny skupia się na dziesięciorgu nieporadnych piekarzach-amatorach, którzy przy pomocy profesjonalistów będą walczyć o nagrodę pieniężną. 

Netflix: zwiastun programu "Nailed It!: Wielkie wyzwanie"

Polowanie na Veerappana

Indyjski film dokumentalny "Polowanie na Veerappana" opowiada historię tytułowego przemytnika. Krwawy biznes budzącego grozę mężczyzny doprowadził do trwającej dwie dekady obławy w Indiach.

Netflix: zwiastun filmu "Polowanie na Veerappana"

Śmiertelna pożądanie: część 2.

REKLAMA

Kontynuacja hitowego serialu Netfliksa "Śmiertelne pożądanie" powraca wraz z 2. częścią. Południowoafrykański serial sensacyjny skupia się na zamężnej wykładowczyni uniwersyteckiej, która zostaje wciągnięta w namiętny romans z młodszym od niej mężczyzną. Z biegiem czasu kobieta dokonuje szokującego odkrycia, a jest nim tragedia i zdrada, której dopuszczają się jej bliscy.

Netflix: zwiastun serialu "Śmiertelne pożądanie"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA