REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Eddie Murphy w nowym filmie Netfliksa. Zebraliśmy wszystkie nowości serwisu

W ten piątek Netflix zdecydowanie postawił na różnorodność. Będzie coś dla nastolatków, fanów produkcji kryminalnych, a przede wszystkim serwis wprowadzi nas powoli w walentynkową atmosferę premierą komedii romantycznej z Eddiem Murphym w roli głównej.

27.01.2023
10:12
nowosci netfliksa na piatek
REKLAMA

Tydzień temu na Netfliksie zadebiutował czwarty sezon izraelskiego serialu akcji – "Fauda". Mimo to w top 10 najpopularniejszych produkcji nadal znajduje się "Ginny & Georgia" oraz drugi sezon serialu "Wikingowie: Walhalla", w której mogliśmy zobaczyć Marcina Dorocińskiego w roli Jarosława Mądrego. Co nowego zobaczymy w ten weekend?

REKLAMA

Nowości Netfliksa na piątek: "Lockwood i spółka"

Lockwood & Co to mała korporacja, na czele której stoi dwójka nastolatków i dziewczyna, która włada nadludzkimi zdolnościami parapsychicznymi. Ich zadaniem jest walka z duchami i innymi nadprzyrodzonymi stworzeniami, z którymi mierzą się co noc. Kiedy dzieciaki odkrywają pewną tajemnicę, która zmieni bieg historii, w Londynie zaczną dziać się rzeczy niezwykłe.

Netflix - zwiastun serialu "Lockwood i spółka"

Królowie Johannesburga: sezon 2.

Serial "Królowie Johannesburga" powraca! W drugim sezonie rządy braci Masire w johannesburskim półświatku znów będą zagrożone. Bohaterowie będą musieli stawić czoła zarówno nadprzyrodzonej rodzinnej klątwie, jak i sieci zdrad, która nie jest prosta do rozplatania.

Netflix - zwiastun drugiego sezonu serialu "Królowie Johannesburga"

Śnieżna dziewczyna

Hiszpański serial dla fanów i fanek kryminału. Gdy mała Amaya Martin gubi się w tłumie podczas pochodu Trzech Króli, zrozpaczeni rodzice zwracają się o pomoc do lokalnej policji. Równolegle do oficjalnego śledztwa poszukiwania dziewczynki na własną rękę rozpoczyna młoda dziennikarka Miren wraz z kolegą po fachu – Eduardo.

Netflix - zwiastun serialu "Śnieżna dziewczyna"

My i wy

REKLAMA

Eddie Murphy i Johan Hill w najnowszej komedii romantycznej Netfliksa. Film skupia się na relacji pary, która będzie musiała zmierzyć się ze swoimi rodzinami. A biorąc pod uwagę fakt różnic kulturowych i odmiennych środowisk, z których pochodzą, to nie będzie łatwa przeprawa. Nie pomogą im również społeczne oczekiwania i różnice pokoleniowe. Jak sobie poradzą?

Netflix - zwiastun filmu "My i wy"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA