REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Christian Bale w nowym filmie Netfliksa. Sprawdź wszystkie nowości

Jeśli cały rok na Netfliksie ma wyglądać tak, jak jedna z premier w ten piątek, to naprawdę nie mogę doczekać się kolejnych produkcji. A mam przeczucie, że ten film okaże się jednym z tegorocznych hitów.

06.01.2023
8:59
netflix nowosci na piatek
REKLAMA

Netflix płynnie przechodzi w 2023 rok, nie pozostawiając wiele sentymentów dla zeszłorocznych tytułów, bo zwyczajnie nie daje nam na to czasu. Pojawiła się już lista oficjalnie potwierdzonych kontynuacji i nowości, na które będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać, jednak w międzyczasie Netflix odpala kolejne petardy. Jakie nowości już dzisiaj pojawią się w serwisie?

REKLAMA

Nowości Netfliksa na piątek: "Mafia z Mumbaju: Policja kontra półświatek"

Na pierwszy rzut dostaniemy mocny film dokumentalny, przedstawiający historię mafijnego bossa i jego gangu, którzy w latach dziewięćdziesiątych sprawowali władzę nad Mumbajem. Jednak gdy do akcji wkracza specjalnie powołana jednostka policji, zaczyna robić się niebezpiecznie – dla przestępców nie będzie litości.

Netflix - zwiastun filmu "Mafia z Mumbaju: Policja kontra półświatek"

Bielmo

Gwiazdorska obsada zwiastuje, że to będzie wielki hit Netfliksa, bo w rolach głównych zobaczymy Christiana Bale’a jako detektywa Augustusa Landora oraz Harry’ego Mellinga, który wcielił się w rolę Edgara Allana Poe. Sama fabuła brzmi bardziej niż zachęcająco – przeniesiemy się do West Point z 1830 roku, gdzie miała miejsce brutalna śmierć kadeta. Gdy okazuje się, że śledztwo stanęło w martwym punkcie, Landor postanawia zasięgnąć pomocy jednego z żołnierzy – Edgara Allana Poe.

Netflix - zwiastun filmu "Bielmo"

Pokemon: Najwspanialsze podróże – seria: część 1.

Okazja, by powrócić do czasów dzieciństwa, nadarzy się już dzisiaj – powracają nowe odcinki animacji Pokemon. W serii "Najwspanialsze podróże" Ash i Gosh przeżyją kolejne, niesamowite przygody w świecie Pokemonów.

Netflix - zwiastun serialu "Pokemon: Najwspanialsze podróże"

Gotowanie pod ciśnieniem

REKLAMA

Dla miłośników i miłośniczek wszelkiej maści programów kulinarnych jest dobra informacja – na Netfliksie pojawiła się nowa seria. W "Gotowaniu pod ciśnieniem" kucharze, którzy mieszkają pod jednym dachem, będą walczyć w kulinarnym konkursie i to właśnie oni zadecydują, kto wygra główną nagrodę w postaci stu tysięcy dolarów.

Netflix - zwiastun programu "Gotowanie pod ciśnieniem"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA