REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Netflix zamyka rok filmem nominowanym do Złotych Globów. Co zobaczymy w ostatni piątek 2022 roku?

Dobra informacja dla tych, którzy planują spędzić sylwestrową noc z lampką szampana pod ciepłym kocem, bo na koniec 2022 roku Netflix przygotował dwie kontynuacje, nowy hiszpański serial, horror w reżyserii Johna Krasinskiego, a także film nominowany między innymi do Złotych Globów.

30.12.2022
6:54
netflix na piatek 30 grudnia
REKLAMA

W zeszłym tygodniu na Netfliksie zadebiutował film z Danielem Craigiem w roli głównej jako detektyw Benoit Blanc, czyli kontynuacja serii "Na noże" - "Glass Onion".

Najwidoczniej serwis aż do samego końca roku chce pompować wyświetlenia, dlatego w ostatni piątek 2022 roku będzie można obejrzeć aż pięć nowości.

REKLAMA

Nowości Netfliksa na piątek

"Chicago Party Aunt": sezon1., część 2.

Wyluzowana, imprezowa ciotka Diane powraca wraz z drugą częścią pierwszego sezonu Chicago Party Aunt. Satyryczna animacja dla dorosłych przedstawia życie ekscentrycznej kobiety, która usilnie stara się uniknąć dorosłości, a dylematy dzieli wraz ze swoim siostrzeńcem.

Netflix - zwiastun serialu "Chicago Party Aunt"

Samce alfa

Kiedy upadek patriarchatu zbliża się nieubłaganie, czterech mężczyzn traci wszystko - przywileje, pozycję i tożsamość. Jak odnajdą się w nowym świecie, który rządzi się innymi zasadami? Czy ich dotychczasowe życie samców alfa zostanie obnażone i okaże się, że wcale nie radzą sobie aż tak dobrze?

Netflix - zwiastun serialu "Samce alfa"

Biały szum

Znakomity Adam Driver, dobrze znany z Oscarowego filmu "Historia małżeńska", tym razem pojawi się na ekranie jako profesor Jack Gladney. W filmie nominowanym do Złotych Globów Gladney wraz z rodziną będzie musiał zmierzyć się z pewnym toksycznym zdarzeniem, które pojawiło się w jego życiu i życiu jego najbliższych.

Netflix - zwiastun filmu "Biały szum"

Lato w Cielo Grande: sezon 2.

Zawodniczka z Meksyku pojawia się na zawodach wakeboardingu w Argentynie, jednak jej głównym celem nie jest wygrana - dziewczyna postanawia udać się na miejsce, by odkryć rodzinną tajemnicę.

Netflix - zwiastun pierwszego sezonu serialu "Lato w Cielo Grande"

Ciche miejsce 2

REKLAMA

Sequel horroru w reżyserii Johna Krasinskiego skupia się na historii rodziny Abbotów, którzy po tragicznych wydarzeniach z poprzedniej części będą musieli ponownie zmierzyć się z tym, co czyha na nich poza domem. Rodzina będzie musiała żyć w całkowitej ciszy, by stawić czoła zagrożeniu, które ich spotka.

Paramount Pictures - zwiastun filmu "Ciche miejsce 2"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA