REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Nowy sezon "The Good Doctor" właśnie wpadł na Netfliksa. Sprawdzamy nowości serwisu

Netflix zadbał dzisiaj o fanów serialu "The Good Doctor" - w serwisie zadebiutował właśnie 5. sezon medycznego serialu. Co więcej, nie zapomniał także o miłośnikach komedii i sensacji, bo na platformie pojawił się właśnie bardzo przyjemny, komediowy serial oraz trzymająca w napięciu japońska produkcja.

13.07.2023
13:26
Nowy sezon "The Good Doctor" właśnie wpadł na Netfliksa. Sprawdzamy nowości serwisu
REKLAMA

Na Netfliksie dziś serialowo, w przeciwieństwie do zeszłego tygodnia, który obfitował raczej w filmowe produkcje. Pojawiła się bowiem komedia z Piercem Brosnanem - "Teściowie poszukiwani" - a także filipińska komedia romantyczna - "Pory roku". Z pewnością warto też nadrobić długo wyczekiwaną polską premierę - "Pan Samochodzik i templariusze" - która wczoraj zadebiutowała w serwisie Netflix. A co czeka nas dziś?

REKLAMA

Nowości serwisu Netflix na czwartek: "Przetrwają puszyści"

"Przetrwają puszyści" to romantyczny serial komediowy oparty o zbiór esejów Michelle Buteau - komiczki, stand-uperki i aktorki. Ta ciepła i błyskotliwa produkcja skupia się na życiu stylistki - Mavis Beaumont. Kobieta, która jest świeżo po rozstaniu, postanawia w końcu zadbać o swoje szczęście i przy okazji szerzyć ruch ciałopozytywności. 

Netflix: zwiastun serialu "Przetrwają puszyści"

Rodzina w ogniu

Japoński serial sensacyjny - "Rodzina w ogniu" - skupia się na Anzu, której matka ponad dekadę temu wzięła na siebie winę za tragiczny pożar. Po latach kobieta postanawia się zemścić i zatrudnia się w domu swojej oziębłej macochy jako gosposia. 

Netflix: zwiastun serialu "Rodzina w ogniu"

The Good Doctor

W serwisie Netflix zadebiutował także 5. sezon jednego z najchętniej oglądanych seriali medycznych - "The Good Doctor" z Freddiem Highmorem w roli głównej. Doktor Shaun Murphy to autystyczny mężczyzna, który marzy o tym, by zostać chirurgiem. Jego choroba, jaką jest zespół Sawanta, sprawia, że Freddie posiada ponadprzeciętne zdolności umysłowe, a te są zaletą, jeśli chodzi o jego praktykę lekarską.

Netflix: zwiastun serialu "The Good Doctor"

Sonic Prime: sezon 2.

REKLAMA

Do serialowych nowości Netfliksa dołączy także 2. sezon "Sonic Prime". Główny bohater, niebieski jeż Sonic, przemierza równoległe wymiary w celu odnalezienia przyjaciół i uratowania świata po tym, gdy wybuchowa bitwa z doktorem Eggmanem rozbija kosmos na kawałki.

Netflix: zwiastun 2. sezonu serialu "Sonic Prime"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA