REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nowy spot filmu Han Solo: Gwiezdne wojny – historie. Han i Lando zaczynają współpracę

Nie milkną obawy części społeczności fanów Star Wars przed premierą Han Solo: Gwiezdne wojny – historie. I choć reżyser filmu broni odtwórcy głównej roli i ucieka od porównań do Harrisona Forda, to dorównać wyczynom legendarnego aktora, nie będzie łatwo. Jeśli w czymś nowa produkcja Disneya jest konsekwentna, to w publikowaniu nowych zwiastunów. Kolejny spot otrzymaliśmy dzisiaj.

17.04.2018
22:02
gwiezdne wojny han solo lando
REKLAMA
REKLAMA

W minutowym materiale możemy zobaczyć rozwinięcie scen zaprezentowanych w dwóch pełnoprawnych zwiastunach oraz kilka nowych ujęć. Więcej jest przede wszystkim Lando, który do tej pory pełnił w trailerach dosyć enigmatyczną rolę. Słynny szmugler i hazardzista opowiada o Sokole Millenium, flirtuje z kobietami i wygląda przy tym zawsze elegancko.

Dostajemy też krótką przebitkę na współpracę Hana i Lando w walce z wrogiem.

Wygląda więc na to, że Han Solo: Gwiezdne wojny – historie będzie nie tylko opowieścią o początkach Hana w zawodzie, ale także o narodzinach tej niełatwej przyjaźni. Członkowie ekipy, do której dołączy Solo, dla wielu fanów byli drugim największym źródłem niepokoju. Wydawali się do tej pory dosyć stereotypową hollywoodzką, a może nawet bardziej gwiezdnowojenną grupą, w skład której wchodzą obowiązkowo: mentor, elegancka kobieta, wygadany robot, Wookie i dwóch szmuglerów. Nowy spot nie rozwiewa wątpliwości, nadbudowuje jednak relację Hana z Tobiasem Beckettem granym przez Woody'ego Harrelsona.

Beckett kolejny raz uczy Solo, że towarzysze w skoku nie są jego przyjaciółmi.

REKLAMA

Czyżby któryś z członków ekipy miał się okazać zdrajcą? Z odpowiedzią na to pytanie przyjdzie nam poczekać do 25 maja, gdy film będzie miał swoja polską premierę. Do tego czasu warto sprawdzić, jakie jeszcze tajemnice kryją w sobie zwiastuny filmu o Hanie Solo.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA