REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Sataniści i demony wracają po raz trzeci. Mamy zwiastun „Obecność 3: Na rozkaz diabła”

„Obecność” to jedna z najpopularniejszych współczesnych serii filmów grozy. Najnowszy horror powiązany z historią Warrenów trafi już wkrótce do kin. Co potwierdza opublikowany zwiastun produkcji pt. „Obecność 3: Na rozkaz diabła”.

22.04.2021
18:38
obecność 3 na rozkaz diabła
REKLAMA

Ostatnie lata przyniosły prawdziwą hossę dla fanów horrorów, którzy dzięki platformom streamingowym i klasycznym wytwórniom mogli przebierać w nowych filmach i serialach z dreszczykiem. I choć nie brakuje krytyków współczesnych horrorów opartych na jump scares i produkujących dziesiątki sequeli (sam swego czasu pisałem o tym szerzej), to niektóre tytuły nadal cieszą się wielkim powodzeniem wśród widzów. A wiele z nich należy do serii „Obecność”, która wkrótce poszerzy się o nową część.

REKLAMA

Produkcja w reżyserii Michaela Chavesa (odpowiadającego wcześniej za „Topielisko. Klątwa La Llorony”) wraca do uwielbianych przez fanów „Obecności” Eda i Lorraine Warrenów. W filmie poznamy jedną z najbardziej sensacyjnych historii z ich działalności, w ramach której badają rozmaite zjawiska nadprzyrodzone. Małżeństwo podejmie się sprawy, w której oskarżony o morderstwo chłopak powoła się na opętanie przez demona.

Obecność 3: Na rozkaz diabła – zwiastun:

Premierowy zwiastun horroru obfituje w sytuacje potwierdzające zeznania Arnego Cheyenne'a Johnsona jakoby w całą sprawę zamieszane były siły demoniczne. Co oznacza dużo pracy i niebezpieczeństw, z którymi zmierzyć się będą musieli Warrenowie. Zainspirowany prawdziwą sprawą sądową z 1981 roku film podejmie też takie tematy jak satanizm czy klątwy.

Główne role w filmie Chavesa zagrają Vera Farmiga i Patrick Wilson. Oprócz nich w obsadzie znaleźli się m.in. Ruairi O'Connor, John Noble, Charlene Amoia, Sterling Jernis, Shannon Kook, Ronnie Gene Blevis oraz Ingrid Bisu. Według pierwotnego planu „Obecność 3: Na rozkaz diabła” miała pojawić się w kinach we wrześniu 2020 roku, ale z powodu pandemii COVID-19 datę premiery opóźniono. W USA produkcja trafi też od razu na HBO Max.

REKLAMA

Obecność 3” ma pojawić się w światowych kinach 4 czerwca 2021 roku.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA