REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

HBO zdradza szczegóły dotyczące serialu „Odwilż”. W produkcji zagra Katarzyna Wajda

Na horyzoncie tegorocznych serialowych premier kolejny kandydat na dobrą, wciągającą produkcję. HBO Europe rozpoczęło zdjęcia do serialu „Odwilż”.

14.02.2020
14:15
Odwilz HBO
REKLAMA
REKLAMA

Pierwsze informacje o nowej produkcji HBO w reżyserii Xawerego Żuławskiego dostaliśmy już w zeszłym roku. Dziś nadszedł czas na pierwsze szczegóły. Najważniejszy z nich to nazwisko aktorki, która wcieli się w główną rolę.

W serialu „Odwilż” w rolę policjantki wcieli się Katarzyna Wajda.

Odwilż HBO class="wp-image-376448"
fot. Krzysztof Wiktor

Wiemy o niej także, że jest samotną matką zmagającą się z kryzysem. Fabuła 6-odcinkowej serii ma toczyć się wokół tajemniczej sprawy kryminalnej – na przełomie zimy i wiosny na brzegu Odry w Szczecinie zostaje znalezione ciało młodej kobiety. Jej tożsamość i okoliczności śmierci będą jednymi z zagadek, z którymi przyjdzie zmagać się tamtejszej policji.

Stacja HBO poinformowała także, że w Szczecinie ruszyły już zdjęcia do serialu. Mają one potrwać do maja 2020 roku. Zaprezentowano także pierwsze fotosy z produkcji.

odwilż hbo class="wp-image-376451"
fot. Krzysztof Wiktor

Za scenariusz serii odpowiada Marta Szymanek. Producentami są Bogumił Lipski, Izabela Łopuch, Johnathan Young oraz Antony Root. Producentem wykonawczym jest Andrzej Besztak - Magnolia Films.

REKLAMA

Data premiery serialu „Odwilż” nie jest jeszcze znana.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA