REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Seriale

„Odwróceni” wracają. TVN powalczy o widzów nowościami serialowymi

TVN zaprezentował właśnie swoją wiosenną ramówkę. W ofercie stacji na najbliższe miesiące znajdziemy między innymi moc nowości, takich jak seriale „Szóstka” i „Chyłka - Zaginięcie”. Ramówka TVN zapowiada także powrót serialu „Odwróceni” po ponad dekadzie od pierwszego sezonu.

24.01.2019
21:18
Odwróceni ramówka TVN
REKLAMA
REKLAMA

TVN to jedna z najprężniej działających na polskim rynku stacji telewizyjnych. Pod wspólną marką gromadzi setki programów, seriali, osobistości i poszczególnych kanałów telewizyjnych. Dwa razy do roku organizuje również wielką konferencję, na której ujawnia swoje plany na przyszłość związane z nadchodzącym sezonem. Dzisiaj stacja pokazała swoją wiosenną ramówkę oraz spot wizerunkowy i hasło przewodnie „Czekam w TVN”.

TVN stawia na seriale.

Błyszczącymi gwiazdami ogłoszonej ramówki mają szansę stać się nowości serialowe. Już od 24 lutego będziemy mogli obejrzeć medyczny serial „Szóstka”. Produkcja opowie o trzech parach, które uczestniczą w programie łańcuchowego przeszczepu nerki. W serialu zobaczymy między innymi Grzegorza Damięckiego, Marcina Boska, Mariana Dziędziela, Gabrielę Muskałę, Mariannę Zydek, Julię Wyszyńską, Agnieszkę Pilaszewską, czy Mateusza Rusina. Twórczynią „Szóstki” jest Kinga Dębska.

Do stałej ramówki TVN-u dołączy również „Chyłka – Zaginięcie”. Produkcja oparta jest o powieść Remigiusza Mroza o bezwzględnej pani prawnik Joannie Chyłce. Do tej pory „Chyłkę” mogliście oglądać na platformie player.pl, jednak, jak się wydaje, oglądalność była na tyle dobra, że TVN postanowił dać produkcji szansę, na spróbowanie swoich sił wśród masowej publiczności, pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 23 lutego o 20.00.

To nie koniec niespodzianek. Ramówka TVN zdradza powrót serialu „Odwróceni”.

Jedną z najciekawszych nowości, ale zarazem i powrotów jest produkcja „Odwróceni. Ojcowie i córki”. Pierwszy sezon został wyemitowany w 2007 roku i był bezpośrednio związany z filmem „Świadek koronny”. Fabuła serialu toczyła się wokół dwóch głównych postaci, członka gangu pruszkowskiego Jana Blachowskiego, o pseudonimie „Blacha” (w tej roli mogliśmy oglądać Roberta Więckiewicza) oraz policjanta Pawła Sikorę (Artur Żmijewski). Każdy z nich próbował przeciągnąć tego drugiego na swoją stronę, aby uzyskać dostęp do informacji. W drugim sezonie, którego pierwszy odcinek zobaczymy już 18 lutego, do swoich ról powrócą dwaj główni aktorzy. Tym razem po latach braku kontaktu, panowie będą musieli znów ze sobą współpracować, aby przeżyć i ochronić swoje córki.

TVN próbuje nowego formatu w postaci programu „Starsza pani musi fiknąć”.

Program będzie opierać się o znany z brytyjskiej telewizji „50 Ways to Kill Your Mammy”. Z tym że w polskiej wersji wystąpi zamiast jednego, kilkoro znanych uczestników wraz z ich bliskimi. W parach będą musieli stawić czoła ekstremalnym i niecodziennym zadaniom. Wśród zapowiedzianych gwiazd znajdują się między innymi Andrzej Piaseczny, Joanna Krupa oraz Dawid Kwiatkowski.

Wiosną powrócą także dobrze znane produkcje.

REKLAMA

Wśród powracających do wiosennej ramówki programów i seriali zobaczymy między innymi kolejny sezon „Diagnozy”, w którym zadebiutuje Maciej Stuhr, „MasterChef Junior”, „Kuchenne rewolucje” Magdy Gessler, wieczorny program rozrywkowy Kuby Wojewódzkiego, kolejną edycję programu „Agent Gwiazdy”, a także „Milionerów”, „Na Wspólnej”, „Szkołę”, „Szpital”, „19+”, „Ukrytą prawdę” oraz „Efekt Domina”.

„Szóstka”, „Chyłka”, „Odwróceni. Ojcowie i córki”, a wraz z nimi wiosenna ramówka TVN rusza już w lutym.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA