REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Oficjalnie: będzie film o Batmanie, do którego scenariusz napisał Ben Affleck

Jakiś czas temu pisaliśmy o filmie, który opowiadać ma wyłącznie o Batmanie, i w którym główną rolę zagrać miał Ben Affleck. Ponadto aktor napisał scenariusz do produkcji i co więcej, ma ją wyreżyserować. Okazuje się, że plotki i niepotwierdzone informacje są prawdą. Obraz z Affleckiem poświęcony Mrocznemu Rycerzowi ujrzy światło dzienne.

13.04.2016
10:10
Oficjalnie: będzie solowy film o Batmanie autorstwa Bena Afflecka
REKLAMA
REKLAMA

Affleck będzie mógł sprawdzić się zatem na wszystkich płaszczyznach. Ale nie jest to przecież pierwszy raz, kiedy aktor pojawia się na planie w innej roli. W 2007 roku premierę miał film "Gdzie jesteś Amando?", który nakręcił. Napisał też do niego scenariusz wraz z Aaronem Stockardem. Jest też współautorem scenariusza do "Buntownika z wyboru", który napisał wspólnie z Mattem Damonem. Mężczyźni otrzymali za swoją pracę Oscara.

batman v superman class="wp-image-61623"
REKLAMA

Scenariusz do filmu o Batmanie Affleck stworzył wraz z Geoffem Johnsem. Solowa produkcja o Batmanie nie jest jeszcze w fazie bezpośrednich przygotowań. Nie wiadomo, kiedy ruszą zdjęcia do filmu, ani kiedy możemy spodziewać się premiery, ale najprawdopodobniej wydarzy się to w ciągu najbliższych pięciu lat.

Przypomnijmy, że Ben Affleck zagra jeszcze Batmana w dwóch nadchodzących filmach. W 2017 roku wyjdzie produkcja „The Justice League Part One”, a w 2019 roku „The Justice League Part Two”.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA