REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Zimowe Igrzyska Olimpijskie czas zacząć. Gdzie obejrzeć imprezę?

To właśnie dziś wystartowały Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2022! Gdzie możemy je oglądać? Olimpiada w Pekinie potrwa do 20 lutego - każdy jej moment będziemy mogli zobaczyć na antenach Eurosportu i w Playerze. Wydarzenia z tego niezwykle istotnego dla miłośników sportu okresu będą relacjonować również inne kanały i platformy TVN Grupa Discovery.

04.02.2022
18:59
olimpiada 2022 zimowe igrzyska olimpijskie transmisje gdzie oglądać polacy
REKLAMA

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2022 odbędą się w Pekinie w dniach 4-20 lutego. Ta najstarsza i zarazem największa międzynarodowa impreza sportowa organizowana jest co cztery lata w różnych krajach, a towarzyszy jej hasło braterstwa wszystkich narodów Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego i szlachetnego współzawodnictwa.

Miłośnicy sportu ponownie otrzymają pełny dostęp do każdego momentu tego wydarzenia: Eurosport i Discovery wykorzystają bowiem swoje doświadczenie, by zaprezentować Igrzyska na jak najwyższym poziomie.

REKLAMA

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2022 - gdzie oglądać?

  • W Eurosporcie 1 i 2
  • Na trzech kanałach dodatkowych: Eurosport 3, 4 i 6
  • Na kanale 4K
  • W serwisie Player

Sprawa jest zatem jasna: pełna relacja z imprezy będzie w Polsce dostępna wyłącznie na kanałach i platformach TVN Grupa Discovery. Grupa podkreśla, że jest to zdecydowanie najszersza oferta w kraju i pełna gwarancja, że kibice będą mogli śledzić walkę o medale w każdej zimowej dyscyplinie olimpijskiej. W trakcie tych igrzysk widzowie będą mogli obejrzeć blisko 850 godzin transmisji - co ważne, niemal wszystkie z polskim komentarzem. Zobaczymy zatem skoki narciarskie, biathlon, narciarstwo alpejskie, biegi narciarskie, łyżwiarstwo szybkie, short track i wiele innych, a także specjalne programy z udziałem ekspertów.

Eurosport 3 jest dedykowany hokejowi na lodzie, "czwórka" będzie relacjonować łyżwiarstwo figurowe, szybkie i short track, a "piątka" - curling. Kanał 4K to z kolei najbardziej prestiżowe i emocjonujące konkurencje w najwyższej jakości.

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2022

Najbardziej kompleksowe relacje z Olimpiady 2022 kibice znajdą w pakiecie Eurosportu w serwisie Player.pl.

REKLAMA

Dostępny będzie tam każdy moment igrzysk, a także transmisje z dodatkowych kamer. Player daje możliwość oglądania zmagań sportowców na żądanie, w dowolnym czasie, miejscu oraz urządzeniu, bez względu na ramówkę kanałów. Dodatkowo użytkownicy Playera mogą oglądać produkcje o tematyce sportowej, w tym kolekcję olimpijską. Dzięki temu będą mieli okazję poznać historię gwiazdy polskiego sportu - Justyny Kowalczyk. Zobaczymy też przygotowania jednego z najlepszych polskich skoczków - Dawida Kubackiego.

O wszystkim co najważniejsze na igrzyskach informować będą kanały TVN Grupa Discovery. W TVN24 emitowane będą codzienne programy poświęcone zmaganiom sportowców, a eksperci i komentatorzy Eurosportu będą regularnie gościć w studiu. W TVN zaplanowane są informacje w Faktach i Sporcie po Faktach oraz rozmowy z ekspertami w Dzień dobry TVN. Krótkie programy informacyjne zobaczą także widzowie TTV.

olimpiada 2022 zimowe igrzyska olimpijskie transmisje gdzie oglądać polacy class="wp-image-1886755"
Olimpiada 2022: Player
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA