1. Rozrywka
  2. VOD

Skoki narciarskie za darmo w Player.pl. W serwisie obejrzysz też Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2022!

Lokowanie produktu: Player.pl

Zima za pasem, ale wcale nie będzie mniej gorąco. Tym bardziej, że wszyscy Polacy kochają skoki narciarskie. A te obejrzycie za darmo w serwisie Player i TVN. Ale to nie koniec atrakcji dla widzów - ta zima w Playerze dla fanów sportów będzie wyjątkowa.

15.11.2021
11:39
skoki narciarskie player.pl

Małyszomania rozbudziła na nowo miłość Polaków do skoków narciarskich. Nie było chyba nikogo, kto na początku XXI wieku nie słyszałby o skoczku z Wisły, który raz za razem zdobywał 1. miejsca na Pucharach Świata. Zainteresowanie skokami nie ustało, a po Adamie Małyszu ulubieńcami publiczności stali się Kamil Stoch, Dawid Kubacki czy Piotr Żyła.

Skoki narciarskie, zaraz obok piłki nożnej i siatkówki, to taki nasz sport narodowy. Tej zimy skoki obejrzymy za darmo w Playerze i TVN; emisja odbędzie się też w Eurosporcie 1. Wystarczy tylko zalogować się na platformie, by zobaczyć kwalifikacje i konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich na żywo w Player.pl.

Skoki narciarskie w Player.plPlayer.plPlayer.pl za darmo!

Transmisje skoków narciarskich w Playerze będą dostępne bezpłatnie na kanale TVN po zalogowaniu się od 19 listopada tego roku.

Skoki narciarskie w Player.pl i TVN

Co więcej - widzowie dostaną dostęp do wszystkich relacji i programów wchodzących w skład ramówki kanału. Oprócz darmowej oferty, dla maniaków skoków Player przygotował też pakiet Eurosport+Player. Ten gwarantuje najpełniejszy na rynku dostęp do emisji skoków narciarskich i sportów zimowych w ramach Player.pl.

Po zakupie pakietu dostaniemy dostęp do szerszych relacji ze skoków narciarskich oraz innych wydarzeń sportowych, na żywo i na żądanie, a także materiałów dodatkowych i programów specjalnych. Jego koszt to 15 zł na 30 dni lub 99 zł na 12 miesięcy. Więcej o pakiecie przeczytasz na stronie Player.pl.

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2022 w Pekinie obejrzysz w Player.pl

Skoki narciarskie to nie wszystko. W Player.pl czeka nas wyjątkowa zima i więcej sportów zimowych.

Dla tych, którzy są zainteresowani nie tylko skokami albo innymi zimowymi sportami, dostępny jest Zimowy Pakiet Sportowy. Dzięki niemu zyskujemy dostęp do wszystkich dyscyplin zimowych, w tym m.in. do Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie, które odbędą się w dniach 4-20 lutego 2022 roku.

Zimowy Pakiet Sportowy działa na zasadzie fixed-fee - niezależnie kiedy go kupisz, zapłacisz tyle samo i twój dostęp będzie trwał do 31 marca 2022 roku. Najkorzystniej więc nabyć go jak najszybciej, wówczas najdłużej będziemy cieszyć się dostępem do emisji sportów zimowych i specjalnych materiałów, których nie obejrzymy w telewizji. Mamy parę opcji do wyboru:

  • Zimowy Pakiet Sportowy za 49 zł. Ta opcja daje dostęp do pakietu Eurosportu i pakietu Player z reklamami (za jednorazową płatność Blikiem musimy doliczyć do kwoty 10 zł);
  • Zimowy Pakiet Sportowy za 79 zł. Ta oferta to dostęp do pakietu Eurosportu i pakietu Player bez reklam (za jednorazową płatność Blikiem musimy doliczyć do kwoty 10 zł);
  • Można także dokupić Zimowy Pakiet Sportowy do wszystkich pakietów, które zawierają ofertę Playera.

Player.pl to najbogatsza oferta sportów zimowych w Polsce. Dzięki serwisowi możemy być na bieżąco ze skokami narciarskimi, Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi w Pekinie, biathlonem, biegami narciarskimi, narciarstwem alpejskim, mistrzostwami świata w narciarstwie klasycznym, alpejskim i biathlonie, łyżwiarstwem figurowym czy snowboardem.

Lokowanie produktu: Player.pl
Najnowsze
Zobacz komentarze